FinExpert.e15.cz

CTP: Největší ekonomický přínos má v ČR

Společnost CTP Invest si odnáší dvojnásobný úspěch ze soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2007.

CTPark Ostrava se stal průmyslovým parkem s největším ekonomickým přínosem, CTZone v areálu brněnských Škrobáren získala druhé místo v kategorii Brownfield roku.

V pátém ročníku soutěže pořádanou agenturou CzechInvest se CTP Invest stala jednou z nejúspěšnějších firem působících na trhu výstavby výrobních, skladovacích a kancelářských prostor. „Z výsledků soutěže jsme doslova nadšeni. Stavíme přímo na míru našim klientům a tato strategie se nám stále více vyplácí. Veškeré dokončené projekty v uplynulém roce jsme navíc dokázali naplnit téměř ze sta procent,“ komentoval úterní výsledky Remon Vos, generální ředitel CTP Invest.

CTPark Ostrava vyhrál v kategorii, ve které se hodnotí kvantitativní a kvalitativní ekonomický přínos, který vzniká na základě výše investice. Kriteria navíc zohledňují také velikosti jednotlivých průmyslových zón. „V Ostravě jsme nalezli opravdu dobré zázemí. Vážím si spolupráce s firmami, které se rozhodly do našeho parku umístit své provozy. Věřím, že takto přínosné budou i ostatní naše projekty v dalších regionech České republiky,“ doplňuje Vos.

Bývalý areál Škrobáren v Brně představuje ideální prostor pro realizaci výstavby nového komerčního území se vzájemně se doplňujícími funkcemi strategických služeb, administrativy na straně jedné a lehké výroby či skladových ploch na straně druhé. „Jeho cílem je poskytnout co možná nejvíce komplexní služby potenciálním klientům. Nový komplex zlepšuje nejen pracovní prostředí a podmínky pro podnikání, ale přispívá ke zlepšení městského prostředí ještě donedávna nepříliš atraktivní části města,“ vyzdvihuje přednosti druhého nejlepšího brownfieldu v republice Remon Vos.

Celkovou restrukturalizací a změnami podnikatelských aktivit dojde k výrazným změnám celkového vzhledu areálu a jeho následným začleněním do městské části Brno – Jih. Hlavním záměrem projektu je dosáhnout výrazného zlepšení ekologických podmínek v tomto areálu. „Plánované investice do kompletního projektu se pohybuji přibližně kolem 950 mil. CZK s předpokládanou dobou návratnosti 25 let,“ uzavírá Vos.

CTP Invest v současné chvíli realizuje několik projektů v České republice. Krom jiného v tuto chvíli rozbíhá další fázi výstavby v CTParku Brno South ve Šlapanicích, s dokončením campusu společnosti Honeywell ukončí rozvoj CTParku Brno na Černovických terasách a v příštím roce vznikne také např. nový IQ park v Ostravě.

Na přiložené fotografii úspěšný tým CTP, uprostřed Remon Vos, generální ředitel CTP Invest:

Klepněte pro větší obrázek

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená