FinExpert.e15.cz

ČSOB: Přímý prodej a privátní banku ve vedou noví manažeři. Poštovní spořitelna s novým tiskovým mluvčím

V červnu dochází ve Skupině ČSOB k několika personálním změnám. Řízením ČSOB Private Banking byl pověřen Martin Kosobud (39). V čele této významné části banky stanul po bohatých zkušenostech, které získal  během svého dlouholetého působení v oblasti financí. Profesní kariéra Martina Kosobuda začala v ČSOB v roce 1993 a to v oblasti korporátních financí. O pět let později přešel z pozice ředitele pobočky ČSOB v Táboře do společnosti Patria Asset Management a věnoval se investicím, fúzím a akvizicím. V Patrii vedl pobočku v Českých Budějovicích a zároveň zasedal v dozorčí radě této investiční banky. Po koupi Patrie skupinou KBC Group přešel v roce 2003 do privátní banky ČSOB a vedl českobudějovickou pobočku ČSOB Private Banking. Během své kariéry absolvoval pracovní stáže v Londýně, v Ženevě a Belgii. Martin Kosobud má dva syny, rád se věnuje triatlonu. Vedoucí pozice v ČSOB Private Banking se uvolnila přechodem Miroslava Dvořáka do čela firmy Letiště Praha.

Přímý prodej a služby ve Skupině ČSOB povede v pozici výkonné ředitelky Ing. Eduarda Hekšová, která se tak vrací blíž ke svému původnímu oboru, k technické kybernetice. Vystudovala ji na ČVUT v Praze. V letech 1997 až 2004 působila na vysokých manažerských postech ve společnosti Credit Suisse Asset Management – mj. jako marketingová manažerka, IT manažerka, viceprezidentka a rovněž předsedkyně dozorčí rady. Před příchodem do Skupiny ČSOB pracovala na Ministerstvu financí ČR v pozicích vrchní ředitelky skupiny pro finanční služby a ředitelky odboru analýz a rozvoje finančního trhu. Na začátku roku 2007 se vrátila do soukromého sektoru a ve Skupině ČSOB působila jako zástupkyně ředitele péče o klienta Poštovní spořitelny.

Od 15. června dochází také ke změně v útvaru Externí komunikace a vztahy k investorům Skupiny ČSOB. Martina Orsága, který v útvaru pracoval jako mluvčí Poštovní spořitelny, přivádí kariérní rotace do čela útvaru Marketingová komunikace Poštovní spořitelny. Na jeho dosavadní místo přichází Marek Roll, dosud account manažer v agentuře Bison&Rose. Marek Roll má za sebou kariéru v klasických i internetových médiích, v redakcích sportovních i ekonomických. Ve vztahu k médiím bude používat funkční označení „mluvčí Poštovní spořitelny“.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená