FinExpert.e15.cz

ČSOB Premium využívá téměř 30 tisíc klientů

Praha, 15. března 2017

Po necelém roce od spuštění využívá služby ČSOB Premium bezmála 30 tisíc osob. Přibližně tři tisíce lidí služba oslovila natolik, že se stali novými klienty ČSOB. V rámci nabídky služeb Premium je největší zájem o pojištění, prémiové karty a investování. Velký zájem vyvolala služba Osobní asistent a tradičně se oblibě těší i Premium bankéři.  

Službu ČSOB Premium mohou zdarma využívat klienti, kteří disponují měsíčním příjmem nad 50 tisíc korun, úsporami minimálně 1,5 milionu korun nebo hypotékou ve výši alespoň 3 miliony korun. Aktuálně je možné ČSOB Premium sjednat na 220 pobočkách. „Zájem o tuto službu potvrzuje, že osobní přístup je pro klienty stále velmi důležitý. Zpětná vazba, kterou jsme doposud získali od více než pěti tisíc klientů, nám ukazuje, že jsme se vydali správným směrem a že produkty, na které jsme vsadili v rámci Premia, byly vhodně zvoleny,“ uvedl Miroslav Zetek, výkonný manažer Řízení segmentu ČSOB Premium.

Klienti si v rámci balíčku ČSOB Premium nejvíce cení rozsáhlé nabídky pojištění. Jedná se o cestovní pojištění, ochranu proti ztrátě a krádeži, storno zájezdu či pojištění internetových rizik. Vzrostl i zájem o pojištění právní ochrany. V rámci ČSOB Premium jsou populární také investice – každý čtvrtý klient investuje do speciálních prémiových fondů v průměru 350 tisíc korun a více než 1200 osob již využívá Investiční kompas.

Tento individuálně zpracovaný dokument klientům nabízí komplexní analýzu jejich investic a poskytuje poradenství, jak by měli své investiční portfolio zoptimalizovat. Navíc informuje, jak aktuální dění na finančních trzích ovlivňuje jejich portfolio. Klienti si rovněž oblíbili servis Premium bankéře, který je jim k dispozici jak na pobočce, tak přes telefon. Prémioví klienti mohou dále využívat služeb Osobního asistenta, jenž byl dříve k dispozici výhradně privátním klientům.

Důležitým každodenním pomocníkem jsou pro klienty prémiové karty. K dispozici mají debetní karty VISA Infinity pro výběry zdarma z kteréhokoli ATM včetně výběrů v zahraničí a kreditní karty Master Card World Elite pro navázaná pojištění a možnost vstupů do letištních salonků po celém světě.

ČSOB má se službou Premium další plány a chystá se představit řadu dalších novinek. „Celkově bychom chtěli službu nabídnout 70 tisícům prémiových klientů. V nadcházejícím období se naši stávající i budoucí klienti mohou těšit na další atraktivní investiční tipy či nové rodinné a sportovní akce,“ uvedl Miroslav Zetek.

Další novinkou pro prémiové klienty je takzvaný vzdálený bankéř. Ten je k dispozici klientům, kteří preferují telefonickou a emailovou komunikaci, případně videohovor. Tým vzdálených bankéřů sídlí v Hradci Králové a je součástí jednoho z nejmodernějších klientských center v České republice. Vzdálení bankéři jsou virtuální pobočkou pro ty klienty, kteří chtějí komunikovat efektivně, rychle, a šetřit tak svůj čas. Schůzka přes moderní technologie probíhá stejně jako schůzka na pobočce. Pro doručování fyzických dokumentů klientovi využívá banka Premium kurýrních služeb, kdy si klient sám volí čas a místo doručení.

Služba ČSOB Premium byla spuštěna 1. června 2016. Je určena klientům, kteří vyžadují kvalitu, nadstandardní péči, preferují osobní přístup, zároveň ale chtějí čas pro sebe a svou rodinu. Další informace najdete na webové stránce: www.csobpremium.cz.  

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená