FinExpert.e15.cz

ČSOB představuje první pobočku nové generace

ČSOB chce jít s dobou, takže připravila nový koncept poskytování služeb a tím související novou podobu svých poboček. První pobočka „nové generace“ již můžete navštívit v Sokolovské ulici v Praze. 

Pro nové pobočky bude typický otevřený prostor bez fixních pracovišť, samoobslužné systémy a podle ČSOB také maximální důraz na poradenství. ČSOB navíc nahradí tištěné materiály informacemi promítanými na zeď a fólii a na LCD obrazovky. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na pobočce nové generace nejsou fixní pracoviště. „Bankéř může klienta obsluhovat kdekoli podle toho, jakou službu vyžaduje, a to jak v otevřené hale, tak v diskrétních jednacích místnostech. Ve vstupním prostoru, který je oddělen od samotné banky, se jako v jediném pracuje s hotovostí. Tato část pobočky funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu,“ říká Ladislav Čižma, ředitel nově otevřené pobočky na Florenci na Praze 8. K dispozici je standardní dotykový bankomat pro výběry a bankomat pro vklady a výběry. Lidé zde mohou využít tlačítka Help pro případ, že by potřebovali poradit s obsluhou. V této části je také 24/7 přístupná dotyková obrazovka, kde si lze prohlédnout webové stránky ČSOB včetně produktových kalkulaček a domluvit si schůzku s pracovníkem banky. 

Běžné účty v hledáčku studentů

Běžné účty v hledáčku studentů

Aktuálně nabízí studentský účet šest velkých bank: Česká spořitelna, ČSOB, GE Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

Směrem do prostoru banky se zvyšuje míra soukromí. Pobočka je vybavena vizuální navigací. Na uvítacím totemu si mohou klienti vybrat, na kterého bankéře se chtějí obrátit. Otevřená hala se dělí na čtyři části. V první se návštěvník může posadit do pohodlného křesla, občerstvit se a využít tablet či notebook a wi-fi připojení. Na LCD obrazovkách můžete sledovat informace z ČSOB či zprávy na ČT24. S touto zónou se prolíná poradenská část, kde je umístěna dotyková obrazovka s obecnými informacemi o produktech a službách ČSOB včetně produktových kalkulaček. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Dvouúrovňový pult, který se nachází v další části hlavní haly, slouží pro zodpovězení dotazů na běžné finanční produkty, vydání platebních karet nebo převzetí platebních příkazů. 

Poslední je diskrétní zóna, kterou tvoří dvě místnosti. První z nich je méně formální a je určena především ke zjištění konkrétních potřeb klienta. K uzavření a dokončení obchodu pak slouží jednací místnost. V případě dotazů na speciální služby je v obou prostorech k dispozici produktový specialista – videobankéř, s nímž mohou zájemci společně se svým bankovním poradcem komunikovat přes internet.

Pobočka bude podle ČSOB sloužit i pro akce pořádané v okolí nebo neziskovými organizacemi, jako jsou vernisáže chráněných dílen, atd. Děti klientů mohou využít dětského koutku

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená