FinExpert.e15.cz

ČSOB: Pomáháme sbírce Český den proti rakovině

ČSOB, jako dlouholetý finanční partner celorepublikové sbírky Český den proti rakovině, ani tento rok nezůstane nic dlužna své tradici. V letošním roce, kromě již tradiční podpory v podobě bezplatného počítání hotovostí a jejich vložení na účet Ligy proti rakovině Praha, přichází banka i s dalšími podpůrnými aktivitami, které mají za cíl pomoci sbírce ještě více.

„Naši zaměstnanci léta počítali peníze přinesené v rámci sbírky od dobrovolníků a to mnohdy i nad rámec pracovní doby. Jen v loňském roce strávilo 400 pracovníků přibližně 2 000 hodin počítáním všech mincí a bankovek. Celkem museli spočítat vybrané hotovosti z 4 000 pokladních vaků, do kterých studenti a ostatní dobrovolníci příspěvky vybírají,“ uvádí Michaela Vlasáková Baruníková, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB. „Letos jsme se rozhodli naše podpůrné aktivity ještě více rozšířit a do sbírky se tak budou moci zapojit i naši klienti.“

I letos poskytne ČSOB zdarma své bankovní služby v oblasti zpracování vybraných hotovostí. Veškeré operace související s přepočítáním vybraných finančních prostředků a jejich vložením na konto Ligy proti rakovině Praha budou osvobozeny od poplatku. Letos poprvé se také otevírá možnost pomoci i klientům ČSOB. Za každou platbu u obchodníka, uskutečněnou jakoukoliv platební kartou z nabídky ČSOB v průběhu dne 14. května 2008, přispěje ČSOB na konto Ligy proti rakovině Praha částkou 10 Kč. „Klientovi samozřejmě tento příspěvek nebude nijak účtován a bude zcela hrazen bankou. Desetikorunový příspěvek na konto Ligy proti rakovině Praha mohou klienti zajistit pouze tím, že zaplatí svou kartou v jakémkoliv obchodě v České republice,“ upřesňuje Michaela Vlasáková Baruníková. Klienti navíc budou také moci zdarma využít časově omezené nabídky Image karty s motivem Českého dne proti rakovině. „O platební kartu s obrázkem měsíčku lékařského si budou moci klienti zdarma zažádat v období od 12.-25. května. Za každou takto vydanou Image kartu přispějeme Lize proti rakovině částkou 100 korun,“ dodává Michaela Vlasáková Baruníková.

Již 12. ročník veřejné sbírky Ligy proti rakovině - Český den proti rakovině (dříve známý jako Květinový den) proběhne ve středu, 14. května 2008 v ulicích většiny českých měst. Loňského ročníku se účastnilo přes 9000 dobrovolníků z více než 430 měst.

Výtěžek sbírky Český den proti rakovině bude použit na boj proti rakovině - na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výchovy, výzkumu a vybavení onkologických center.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená