FinExpert.e15.cz

ČSOB: Nové zajištěné fondy ČSOB nabízejí zajímavé výnosy

Zajištěné fondů si i v době rozkolísaného finančního trhu dokážou udržet zájem investorů.

Po úspěchu zajištěného fondu v kombinaci se životním pojištěním Maximal Invest – ČSOB Prémiový fond, který se vyprodal v rekordně krátké době, nyní ČSOB přichází s dalšími, podobně zajímavými fondy.

Maximal Invest - ČSOB Fixovaný click 3 je obnoveným fondem osvědčené struktury Click, který ocení spíše konzervativnější klienti. Investiční období má rozděleno na tři mezidobí. „Výnos ve výši 4 % za první období je pevně dán. Ve druhém a třetím období se výnos bude pohybovat v rozmezí 1 % až 6,5 %. Minimálně tak fond zajišťuje svému majiteli 6 procentní výnos,“ uvedl generální ředitel ČSOB Investiční společnosti Jan Barta. „Právě zajištění výnosu za první období dělá v současné neklidné situaci na trhu tento fond skutečně výjimečným. V dalších obdobích se dá očekávat uklidnění trhu a celkový výnos se tak může přiblížit k maximu, které činí 17 %,“ dodal Barta. Oproti jiným obdobným fondům má Maximal Invest - ČSOB Fixovaný click 3 velmi krátkou dobu splatnosti – pouhé 3 roky a 7 měsíců. Jedná se o produkt investičního životního pojištění.

Atraktivní výnos může zajistit také nový fond KBC ČSOB Světového růstu + 22/ KBC Global Partners CSOB World Growth + 22 , který je splatný po čtyřech letech. Zajišťuje ochranu vložené investice při splatnosti a v případě zdravého vývoje trhu může jeho roční výnos přesáhnout 13 %. Uvedený výsledek je historicky nejvyšší dosažený výnos, alepodle parametrů je maximální výnos neomezený.

Zajištěný fond ČSOB Maximal Invest – Fixovaný click 3 s pojistnou ochranou nabízí ČSOB na svých pobočkách do 19. prosince. Do fondu je možné vstoupit s minimální investicí 30 tisíc korun. Na investici do běžného zajištěného fondu ČSOB Světového růstu + 22 stačí částka 5 tisíc korun. Tento fond ČSOB nabízí až do 31. prosince.

V souladu s pravidly kolektivního investování upozorňujeme, že hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat. Očekávaná výkonnost fondů není zárukou skutečných budoucích výnosů.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená