FinExpert.e15.cz

ČSOB Leasing spouští program AGRO 2016. Zemědělcům nabídne finančně-poradenský servis od A do Z

Praha, 23. března 2016

Agro 2016 od ČSOB Leasing je jedinečný program, který kombinuje výhodné financování mobilní zemědělské techniky včetně jeho pojištění s poradenstvím při výběru vhodného dotačního titulu. 
ČSOB Leasing v rámci programu AGRO 2016 nabízí financování zemědělské techniky, jehož součástí je výhodné pojištění a stále žádanější dotační a investiční poradenství v jednom, které ČSOB Leasing poskytuje prostřednictvím vlastního centra.

„Centrum dotačního poradenství je naší velkou konkurenční výhodou. Vzniklo v létě 2015 a od té doby jeho služeb využilo 125 klientů,“ říká Jan Kulhánek, ředitel pro řízení rozvoje komodity strojů a těžké dopravní techniky z ČSOB Leasing. Služby Centra dotačního poradenství zahrnují kompletní servis financování, pomoc při získání dotace a dotační audit zdarma. Klienti také mohou využít konzultace během celé realizace projektu. 

Ani další obory nepřijdou zkrátka

Pouze klienti ČSOB Leasing z řad zemědělců pak mohou v rámci programu AGRO 2016 využít nabídku od společnosti CCS, která letos oslaví 25 let od svého vzniku. Zákazníci získají tankovací kartu na 6 měsíců zcela zdarma, mohou ji využívat na více než 2 000 čerpacích stanic v ČR a na mnoha místech na Slovensku a navíc v ČR po dobu prvních 6 měsíců budou moci tankovat se slevou 0,20 Kč na každý načerpaný litr pohonných hmot.

Dále mohou využít slevy na mytí vozidel, elektronickou knihu jízd pro manuální vstupy CCS CARNETMINI  a další výhody. Jde o první ze společných akcí ČSOB Leasing a CCS. Na podobné benefity se letos mohou těšit i klienti ČSOB Leasing z dalších oborů.

„Dlouhodobě si držíme pozici jedničky v počtu poskytovaných zemědělských úvěrů. Důvodem našeho úspěchu je fakt, že nabídku pro zemědělce každoročně inovujeme,“ uvádí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel ČSOB Leasing, a dodává: „Zároveň se s nimi potkáváme i jinde než na  pobočkách. Každoročně se účastníme specializovaných veletrhů.“ Nejbližší příležitostí, kde mohou zemědělci potkat ČSOB Leasing a seznámit se s programem AGRO 2016, je veletrh TECH Agro na brněnském výstavišti od 3. do 7. 4. 2016.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená