FinExpert.e15.cz

ČSOB je Nejlepší bankou v České republice za rok 2007

Podle prestižního ekonomického časopisu Global Finance je ČSOB Nejlepší bankou v České republice za rok 2007. V hodnocení nejlepších bank Střední a Východní Evropy ČSOB zopakovala vítězství ve stejné kategorii z roku 2004.

Časopis rozhodl o ocenění na základě objemu transakcí banky, podílu na trhu, kvality klientského servisu, konkurenčního stanovovaní cen a užití inovativních technologií. „Z výsledku máme opět velkou radost. Ocenění je pro nás důkazem, že dokážeme poskytovat širokou škálu kvalitních služeb na evropské úrovni. Myslím, že zejména náš progresivní koncept poradenství a množství novinek, které jsme za uplynulý rok uvedli na trh, posunuli celou ČSOB do čela bankovních ústavů. V našem nasazení a inovaci jdeme dál, protože vidíme pozitivní reakci, zájem zákazníků a touto cestou i ocenění odborníků,“ komentuje ocenění Pavel Kavánek, generální ředitel ČSOB. 

Cena Nejlepší banka v České republice za rok 2007 od Global Finance není letos jediným oceněním pro finanční skupinu ČSOB. V soutěží Zlatá koruna banka získala pět prvenství v jednotlivých kategoriích a stala se tak nejúspěšnější finanční institucí. O významné pozici ČSOB v regionu také vypovídá umístění banky v žebříčku 500 největších firem střední a východní Evropy, který v září sestavili Hospodářské noviny, polský deník Rzeczpospolita a společnost Deloitte. ČSOB se v kategorii Největší banky umístila na druhém místě jako největší český finanční ústav.  

ČSOB je držitelem několika dalších ocenění časopisu Global Finace: v kategorii Nejlepší banka pro směnné operace v České republice v létech 2003-2006 a v kategorii Nejlepší Sub-Custodian v České republice za loňský a předloňský rok. Časopis The Banker z vydavatelské skupiny Financial Times vloni udělil ČSOB cenu Nejlepší banka roku 2006 v České republice. Dalším prestižním oceněním pro ČSOB je titul Nejlepší banka ČR 2006 v soutěži Achievement Awards časopisu Finance New Europe zaměřené na inovace. Také čtenáři finančního serveru Měšec.cz ocenili ČSOB ve dvou kategoriích - jako Nejlepší banku 2006 a Nejoblíbenější finanční instituci.

 

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená