FinExpert.e15.cz

ČSOB: ČSOB Maximal Invest – Premium 2 umí ochránit peníze i klienta

I na únor připravila ČSOB nový zajištěný fond kombinovaný s životním pojištěním. ČSOB Maximal Invest – Premium 2 navazuje svoji strukturou na velice úspěšný listopadový fond. Klientům přináší nejen zajištěný fixní roční výnos ve výši 3,01 % (při splatnosti tedy celkem 16,3 %), ale i pojištění pro každého od 18 do 91 let bez jakéhokoliv zdravotního dotazníku. ČSOB očekává o fond masivní zájem – poslední Maximal Invest s fixním výnosem byl upsán během 8 dní.

Navazujeme na naši úspěšnou listopadovou nabídku. I nyní se jedná o exkluzivní nabídku. Maximální objem fondu je stanoven na 400 milionů korun, a proto předpokládáme, že objednávky budou vyčerpány ještě před koncem upisovacího období, tedy před 27. únorem. Věřím, že ani tentokrát nebudou investoři dlouho váhat a využijí této jedinečné nabídky spojující jistý výnos a pojistnou ochranu,“ uvedl Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Maximal Invest – ČSOB Premium 2 je zajištěným fondem navázaným na životní pojištění, který klientům přinese fixní roční výnos 3,01 %. Fond je splatný po 5 letech a jednom měsíci, tedy k 10. dubnu 2014. V době splatnosti má klient zajištěno nejen vyplacení vložené investice, ale i celkového fixního výnosu ve výši 16,3 %, a tonezávisle na vývoji úrokových sazeb. Klienti starší 54 let si mohou navíc uplatnit i daňové odpočty až do výše 10 800 Kč ročně a ještě více tak zhodnotit svoji investici.

Maximal Invest – ČSOB Premium 2 však unikátní investici spojuje i s pojištěním. Chrání tak nejen peníze daného klienta, ale umožňuje se připravit na nepředvídatelné životní události. Pro klienty u kterých nevzniká nárok na starobní důchod je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity. Pojistné krytí může dosáhnout až výše 500 000 Kč. Každý klient má dále možnost sjednat si další připojištění s cenou od 6 Kč za měsíc. Klienti se tak mohou, kromě zhodnocení svých peněz, s Maximal Investem – ČSOB Premium 2 pojistit pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu až do výše 1 000 000 Kč za 0,47 Kč denně. Připojištění pro případ smrti následkem úrazu opět na 1 000 000 Kč je vyjde na 0,19 Kč za den. V případě dopravní nehody se pojistná částka zdvojnásobuje.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená