FinExpert.e15.cz

ČSA: Počet členů věrnostního programu Českých aerolinií se meziročně zvýšil o 28 procent

Výhody věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií využívá již 370 000 členů. Jejich počet se za uplynulý rok zvýšil o 28 procent. OK Plus tak patří mezi nejvýznamnější věrnostní programy v České republice. Rozšíření počtu držitelů prestižních Stříbrných, Zlatých a Platinových karet OK Plus pro nejaktivnější členy potvrzuje zájem cestujících o nadstandardní servis, který jim program nabízí. České aerolinie navíc možnosti programu neustále rozšiřují.

V současnosti mohou členové programu OK Plus sbírat body (tzv. míle) nejen za lety s Českými aeroliniemi a partnerskými společnostmi sdruženými v letecké alianci SkyTeam, ale také ve 33 partnerských hotelových řetězcích s několika tisíci hotely po celém světě, čtyřech celosvětových autopůjčovnách a u řady dalších neleteckých partnerů. Za nasbírané míle lze pořídit bonusové letenky a mnoho dalších odměn spojených s cestováním, jako je například převedení do vyšší cestovní třídy na letech Českých aerolinií a partnerů ze SkyTeamu, vstup do salónků Českých aerolinií na letišti, bezplatná nadváha zavazadla, vypůjčení auta, zájezd z nabídky cestovní kanceláře HOLIDAYS Czech Airlines nebo lekce na letovém simulátoru či let balónem Českých aerolinií. Od Jara budou moci nově členové OK Plus využívat svých mil také na pobyty ve všech hotelech Hilton Family po celém světě.
 
Členové programu OK Plus mohou za příslušný počet SkyTeam mil nebo úseků proletěných v jednom kalendářním roce získat také Stříbrnou, Zlatou nebo Platinovou kartu, která jim přináší další řadu nadstandardních výhod, pohodlí při cestování letadlem a individuální přístup nejen při cestování na linkách Českých aerolinií, ale i celé aliance SkyTeam.
 
Standardně lze zpáteční bonusovou letenku získat již od 15 000 mil. Až do konce března ale mohou členové programu získat zpáteční bonusové letenky na linky operované Českými aeroliniemi se slevou. V rámci této akce mohou letět již za 10 000 mil anebo za míle potřebné na bonusovou letenku po Evropě cestovat až do USA.
 
Novinky
Převod mil z účtu na účet - Novinkou od letošního roku je možnost převodu nasbíraných mil z jednoho účtu na účet jiného člena. Členové programu tak mohou usnadnit svým známým či blízkým cestu k bonusové letence nebo jiné odměně v rámci programu.
 
Ubytování v hotelech Hilton lze uhradit mílemi z programu OK Plus - Od poloviny března budou moci členové OK Plus své nasbírané míle využít nově k pobytu v síti 3000 hotelů rodiny Hilton po celém světě. Míle z programu Českých aerolinií OK Plus bude možné převést v poměru 1:1 na body do věrnostního programu hotelů Hilton Family – Hilton HHonors. Míle je možné převádět v násobcích 5000 až do výše 200 000 mil nebo do vyčerpání účtu. Za body v programu si pak může cestující objednat hotelové ubytování v kterémkoli hotelu patřícím do Hilton Family po celém světě. Potřebný počet Hilton HHonors bodů pro pobyt na jednu noc ve dvojlůžkovém pokoji se liší v závislosti na hotelu a je v rozmezí od 7500 do 80 000 bodů. Převod je možný i opačným směrem tedy z programu Hilton HHonors na míle programu OK Plus.
 
Míle také za ubytování - Od ledna již mohou členové programu OK Plus získat míle za ubytování v síti Wyndham Worldwide Family of Brands, který nabízí 6500 hotelů v 59 zemích šesti kontinentů pod značkami Wyndham Hotels & Resorts, Ramada Worldwide, Baymont Inn & Suites a další. Zařazením Wyndham Worldwide Family of Brands mezi partnery programu OK Plus se nabídka hotelových řetězců, kde mohou členové programu získávat míle za využití služeb, výrazně rozšířila. Dosud mohli členové své míle sbírat za ubytování ve 22 hotelových řetězcích po celém světě.
 
Novým partnerem programu OK Plus se v únoru stane Choice Hotels International, který sdružuje 11 hotelových řetězců provozujících více než 5700 hotelů v 36 zemích světa. Počet hotelových řetězců, kde mohou členové OK Plus získávat míle, se tak během krátkého období zdvojnásobí. Nově byl do programu mezi hotely, kde mohou členové OK Plus získat míle za ubytování, zařazen první hotel Hilton na Slovensku – Doubletree by Hilton Košice. Jako zaváděcí bonus mohou členové OK Plus získat za ubytování dvojnásobný počet mil. Zvýhodněná nabídka je také v nově otevřeném ostravském hotelu Ostrava Park Inn a v novém hotelu v centru Prahy Barceló Old Town Prague.
 
OK Plus Corporate
Kromě programu OK Plus, který je určen pro jednotlivce, nabízí České aerolinie podobný program také pro firemní zákazníky - OK Plus Corporate. Firmy tak mohou za lety svých zaměstnanců sbírat body na firemní účet a zaměstnanci, pokud jsou členy OK Plus, získají míle také na svůj osobní účet. Firmy mohou využít bonusové letenky v současnosti zejména k úspoře firemních nákladů na služební cesty. Program OK Plus Corporate, který v současné době využívá téměř 5500 firem ze 33 zemí, byl nedávno rozšířen i o dva nové trhy Ukrajinu a Kazachstán.
Další článekcelkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Vřele nedoporučuji. Od května letošního roku provedl...
Tomáš Budil
17. 7. 2012, 08:55

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená