FinExpert.e15.cz

ČSA otevřou v Bruselu své zastoupení

České aerolinie otevřou v novém Českém domě v Bruselu své zahraniční zastoupení. Na prestižní adresu v centru Bruselu na křižovatce ulice Caroly a Troon v blízkosti Evropského parlamentu a královského paláce se přestěhují kanceláře i prodejní místo pro cestující.
České aerolinie tak budou mít sídlo a prodejní kancelář v objektu, který v centru Bruselu soustřeďuje veškeré významné české instituce jako je kancelář Stálého zastoupení pro české Předsednictví Rady Evropské unie a Zastupitelský úřad České republiky, ale také řady dalších organizací jako je CzechTourism, CzechTrade, Česká centra apod. Nová adresa je výhodnější především pro cestující, kteří letí do evropských institucí. Prodejní kancelář je přístupná přímo z ulice a cestujícím nabídne čekací zónu a tři prodejní přepážky.
 
Kanceláře i prodejní místo pro cestující v Bruselu v rámci stěhování do Českého domu získaly zcela novou tvář. Design místnostní je laděn do korporátních barev Českých aerolinií – bílé s červenými a šedými doplňky. Nový moderní vzhled je inspirován létáním – např. stoly jsou ve tvaru křídla. Do stejného stylu chtějí České aerolinie postupně upravit prodejní místa i v dalších zemích.
 
Pobočka Českých aerolinií v Bruselu vznikla v roce 1937, kdy společnost zahájila pravidelné spojení Prahy s hlavním městem Belgie. Linka Praha-Brusel, která letos oslavila 70. výročí svého vzniku, je tak jednou z nestarších linek v síti Českých aerolinií. Poptávka po spojení mezi Prahou a Bruselem s postupem času nabývala na významu a to v souvislosti s vytvořením hlavního sídla EU v Bruselu a později se vstupem ČR do unie.
 
České aerolinie nabízejí v současnosti tři lety z Prahy do Bruselu a zpět denně. Třetí frekvenci přidala společnost do svého letového řádu od zahájení letošní letní sezóny. Cestující mohou využít linky z Prahy v 7:00, 16:05 a 18:15 a z Bruselu v 9:10, 18:20 a 20:30. Na linku České aerolinie nasazují buď své nejmodernější stroje Airbus A320 nebo letouny Boeing 737. Oba typy nabízejí místa pro 162 cestujících. Linku využívají především obchodníci.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená