FinExpert.e15.cz

ČSA: Cestující Českých aerolinií si mohou pořídit cestovní pojištění AIG Europe spolu s letenkou za zvýhodněné ceny

České aerolinie nově nabídnou cestujícím možnost pořídit si cestovní pojištění prostřednictvím renomované pojišťovny AIG Europe spolu s letenkou za zvýhodněné ceny. Služba je určena pro všechny cestující na letech Českých aerolinií, včetně code-sharových linek, a také pro cestující nízkonákladové dceřiné společnosti CLICK4SKY.com. Při rezervaci letenky na stránkách www.czechairlines.com nebo www.click4sky.com budou moci cestující získat cestovní pojištění a pojištění storna k letence za velmi výhodných podmínek. Jde o další z řady benefitů, které České aerolinie zavádějí v reakci na požadavky cestujících.

Smlouvu o spolupráci v oblasti cestovního pojištění podepsal dnes v Praze výkonný ředitel sekce Management dodavatelských vztahů Českých aerolinií František Šír a generální ředitel české pobočky AIG Europe Luděk Menčík. „České aerolinie chtějí bohatou nabídkou doplňkových služeb oslovit široké spektrum cestujících. Těm se cestování s Českými aeroliniemi vyplatí právě proto, že ušetří čas a peníze při pořizování řady doplňkových služeb nutných k pohodlnému cestování,“ řekl viceprezident pro marketing a vývoj produktu Českých aerolinií Petr Pištělák. „Jedná se o spolupráci, která v oblasti cestovního pojištění v rámci České republiky nemá obdoby,“ dodal Luděk Menčík. Pojišťovnu AIG Europe vybraly jako dodavatele cestovního a storna pojištění pro své cestující České aerolinie na základě výběrového řízení, které realizoval pojišťovací makléř společnost Renomia. AIG Europe v něm prezentovala nejvýhodnější nabídku.

Pojištění bude možné koupit prostřednictvím internetového rezervačního systému Českých aerolinií na konci prvního čtvrtletí. V první fázi bude pojištění dostupné pro cestující z prioritních trhů, jako je Česká republika, Francie, Německo, Velká Británie, Španělsko, Slovensko, ale také například pro cestující z Rumunska. Tyto trhy se na počtu přepravených cestujících Českých aerolinií podílejí téměř polovinou. Další trhy budou postupně do systému zapojovány. Cílem je do konce roku nabízet pojištění na všech trzích Českých aerolinií.
 
Na stránkách Českých aerolinií bude moci cestující získat pojištění za velmi výhodných podmínek. Při koupi pojištění v ČR získá cestující například za 299 korun pojištění pro týdenní cestu po Evropě a za 593 korun na stejně dlouhý pobyt v USA. Pojištění je nastaveno tak, aby pokrylo nejčastější požadavky klientů, kteří cestují letecky. Bude tedy nabízeno v balíčku, který obsahuje nejen pojištění léčebných výloh, ztráty zavazadel, úrazového pojištění, ale i pojištění storna cesty. Cestovní pojištění je platné po celém světě. Koupě pojištění bude velice jednoduchá a bude v podstatě otázkou jednoho kliknutí. Cestující, který pojištění potřebuje, tak ušetří také čas, který by musel věnovat shánění pojištění na trhu.
 
Nákup pojištění spolu s letenkou je druhým krokem Českých aerolinií v rozšiřování nabídky doplňkových služeb, které si cestující při rezervaci letenky může pořídit za výhodných podmínek. Na internetu je již standardně možné spolu s letenkou zarezervovat si v cílové destinaci hotel. Po pojištění přijde na řadu možnost půjčení vozidla v cílové destinaci.
 
 
České aerolinie nabízejí cestujícím řadu benefitů
České aerolinie se snaží cestujícím jejich let co nejvíce zpříjemnit. Cestující hodnotí pozitivně především kvalitní občerstvení na palubách zdarma. Jídla jsou připravovaná podle nejnovějších gastronomických trendů z těch nejkvalitnějších surovin. Jak v ekonomické, tak v business třídě je občerstvení přizpůsobeno denní době i délce letu. Novinkou od letošního roku pro cestující v ekonomické třídě bude možnost dokoupit si nápoje a drobné občerstvení, jako jsou sladkosti, nad rozsah standardního servisu, který bude i nadále poskytován bezplatně.
 
České aerolinie také neustále zlepšují služby, se kterými se cestující setká před odletem. Neustále se rozšiřuje internetové odbavení, které cestujícímu umožní odbavit se z pohodlí domova nebo kanceláře a ušetří mu tak čas, který by jinak musel strávit ve frontách na letišti. Novinkou je upozornění pomocí SMS na možnost internetového odbavení, které budou cestující dostávat v nejbližší době. Všichni cestující Českých aerolinií odlétající z Prahy mají již nyní možnost nechat si na přepážce Českých aerolinií zdarma zabalit zavazadlo do bezpečnostní fólie. Cestující třídy Business Premium České aerolinie v Praze dopravují vozidly taxislužby zdarma na letiště. Nové služby společnost zavádí na základě poptávky cestujících.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená