FinExpert.e15.cz

ČSA: Představují novinku - Platinovou kartu pro členy věrnostního programu

České aerolinie nově nabízejí členům věrnostního programu OK Plus Platinovou kartu. Od začátku roku tak společnost rozšiřuje systém odměn cestujícím, kteří s nimi pravidelně létají. Dosud mohli věrní cestující využívat výhod Stříbrné a Zlaté karty OK Plus. Platinovou kartu může nově získat člen věrnostního programu OK Plus, který za jeden kalendářní rok nasbírá v rámci sítě Českých aerolinií a celé aliance SkyTeam 100 000 mil.

„Zavedením Platinové karty vycházíme vstříc přání našich obchodních cestujících a to zejména těch, kteří opakovaně získávali Zlatou kartu OK Plus. Tato prestižní karta nám pomůže zajistit individuální přístup při poskytovaní nadstandardních služeb pro naše nejvěrnější a nejváženější cestující, kteří tak mají další důvod sbírat míle a pohodlně cestovat letadlem na palubách Českých aerolinií,“ uvedl ředitel Věrnostních programů Českých aerolinií Tomáš Hrdlička. 

Výhody pro držitele Platinové karty 

Držitel Platinové karty bude moci čerpat celou řadu nadstandardních služeb. Například pokud si zakoupí elektronickou letenku na let provozovaný Českými aeroliniemi, má možnost vyžádat si 24 hodin před odletem upgrade do třídy Business, a to včetně jednoho spolucestujícího. 

Samozřejmostí je přednostní odbavení a vstup do business salonků při letech s aliancí SkyTeam po celém světě a navíc přednostní odbavení na pasové a bezpečnostní kontrole při odletu z Prahy. Další výhodou pro majitele Platinové karty je stoprocentní Elite bonus. To znamená, že cestující dostane za každý let dvojnásobný počet mil.

Cestujícímu s Platinovou kartou OK Plus České aerolinie také bezplatně přepraví 30 kg nadváhy zavazadel včetně 10 kg pro jeho spolucestujícího. Kartu využijí zejména obchodní cestující, kterým se tak rozšíří spektrum výhod, jež dosud mohli v rámci programu čerpat.  

Významným bonusem je také Partnerská Zlatá karta OK Plus pro jednu osobu, kterou si majitel Platinové karty sám vybere. Pokud následující rok cestující nesplní limit pro znovuzískání Platinové karty, obdrží od Českých aerolinií Zlatou kartu OK Plus bez ohledu na to, kolik mil nebo letů za předchozí období uskutečnil.

Majitel Platinové karty bude mít také k dispozici speciální telefonní linku Servisního střediska OK Plus s nepřetržitým provozem, kde si bude moci pohodlně dohodnout čerpání všech výhod, na které má nárok. Držitel nejvyššího stupně členství v programu OK Plus dále dostane šest jednorázových pozvánek k bezplatnému vstupu do salónků Crystal Lounge na letišti v Praze, které může věnovat libovolným osobám podle svého uvážení.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená