FinExpert.e15.cz

ČS sjednotí ceny za pronájem bezpečnostních schránek


michaill  |  17. 10. 2011 17:23

Tento e-mail jsem rozeslal všem médiím, aby byla o tom informována široká veřejnost... doufám, že se rozhodnou i další, opustit řady klienti Čs.spořitelny - Vite o tom, že Čs.spořitelna zdražuje v roce 2012 poplatek za pronájem bezpečnostní schránky ze současných 360 Kč/rok na 3600 Kč/rok ? Tedy 10x. To je ale "nenažranost" !!!, zvláště když se pyšní logem " Nejdůvěryhodnější banka roku 2009". V samotném důsledku jsme rozhodnuti celá rodina přejít od této banky k jiné, zvláště když už i nyní nepatří Čs.spořitelna k těm nejlevnějším. Tohle je ale "třešnička na dortu", který naše rozhodnutí urychlila. michaill

 | 
Bára  |  01. 11. 2011 18:58

Michale, mě schránku zdražili z 470 Kč na 1.920 Kč, jen tak jako by se nechumelilo, oni můžou všechno, žádné vysvětlení tak nehorázného zdražení o více než 300 %, je to vůbec legální? Zkončíme jak naše babičky, že si budem cennosti schovávat doma pod strožokem. Jim by to ale patřilo, všichni od nich pryč. Měli by se tady zveřejnit banky, které tyto služby mají nejlevnější. Je to sebranka zlodějská.

 | 
Jirka  |  18. 11. 2011 14:52

Michaille, i já jsem byl doslova šokován za nehoráznou cenu - stejně jako u Tebe, zdražili mi to 10x. Platit 3600,-Kč ročně za to, že se mi v zamčeném sklepě "práší" na pronajmutou krabici rozhodně nehodlám. Za původních cca 360,-Kč bych si schránku klidně nechal i desítky let. Během následujících dní u ČS končím se závěrem, že jedinou její snahou je obrat lidi o poslední zbytek peněz. Podporovat ji nebudu. Budeš-li číst můj příspěvek, měl by být viditelný i můj e-mail. Pokud by sis udělal chvilku na reakci, rád bych znal Tvou alternativu - tedy banku, kam za pronájmem bezpečnostní schránky přecházíš.

 | 
michaill  |  20. 11. 2011 16:57

Ahoj Jirko.No, jistě jsi byl stejně tak jako všichni ostatní klienti obeslán další, dopisem, kde se Čs.spořitelna omlouvá za ten první, údajně poněkud nešťastný a snaží se blíže vysvětlit situaci, kde už uvádí i cenové rozmezí dle velikosti, tak jak to je uvedeno i v úvodním článku FINEXPERT. Já se tedy byl znovu informovat na pobočce v Liberci, protože by mi možná stačila i ta za těch 720 Kč? Bylo mi však sděleno, že tyto malé schánky na této pobočce nevedenou a byla mi nabídnuta jako nejlevnější za 1920 Kč o velikosti 30x40x7. Vzhledem k tomu, že jsem v invalidním důchodu bez dalšího příjmu a koukám tedy na každou "kačku", tak to budu řešit přes Komerční banku za 1224 Kč/rok. Je to méně než u Čs.spořitelny a "ušetřit" na to chci tím způsobem, že jsem zvolil jinou banku na běžný účet, kde nejsou žádné poplatky !!! Už jsem podniknul vše potřebné a přecházím k FIO bance. S Čs.spořitelnou se nadobro rozcházím !!! Ode mně už nebudou mít nic a pokud to tak udělá každý nespokojený klient, takl budou mít to co chtěli. Chce to jen odvahu !!!

 | 
Vera Vinklerova  |  08. 02. 2013 20:42

Vazeny pane ing.Belante.Zaslal jste mi upominku,ze ma bezp.schranka neni uhrazena.Nevim co se stalo,ale v roce 2012,jsem poslala do Ceske sporitelny trvaly prikaz k placeni.Jedna se opobocku CS Unicov Dr.Benese.V pondeli 4.2.2013 jsem volala do sporiteny a narazila jsem na neochotno pani Janu Vlckovou,ktera me nechtela rici jestli bezp.schranka byla zaplacena.Pro mne je to problem nebo momentalne ziji vUSA,a casovy rozdil me vse komlikuje.Jsem klientem CS vice jak 30.let,nikdy jsem nemela problem,ze bych neco neuhradila.Ale nyni mam problem kazdym rokem s platbou bez .schr.pres neochotu nekterych pracovniku.Jestli budu mit i nadale problem,budu nucena zmenit CS za jinou banku.Dekuji za pochopeni.Spozdravem Vera Vinklerova

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená