FinExpert.e15.cz

Credit Suisse Asset Management a Citibank uvádějí na trh nové korunové podílové fondy

V reakci na rostoucí poptávku po korunových podílových fondech uvedly Credit Suisse Asset Management (CSAM) společně se Citibank na trh tři nové korunové fondy. Fondy bude exkluzivně nabízet Citibank a.s.. Nabídka se skládá z fondu peněžního trhu, fondu dluhopisového a fondu smíšeného. Všechny tři fondy investují do českých cenných papírů a jsou obhospodařovány českou investiční společností CSAM.

"Credit Suisse Asset Management tak doplnila svoji současnou nabídku 66 zahraničních podílových fondů a dále rozšířila investiční příležitosti o možnost investovat do českých produktů v českých korunách.  Současná novela zákona o dani z příjmu, která snížila daňovou zátěž českých fondů, činí tyto produkty ještě zajímavějšími, " říká Kamila Horáčková, generální ředitelka Credit Suisse Asset Management.

Citibank a.s. začala prodávat zahraniční podílové fondy Credit Suisse Asset Management v dubnu letošního roku.  Dnešní krok  představuje zatím nejnovější rozšíření nabídky fondů a odráží rostoucí zájem zákazníků o tyto investiční produkty. Citibank v současné době nabízí svým klientům více než 160 investičních fondů, což banku řadí  k institucím s nejširší nabídkou fondů pro individuální investory.

"Naší snahou je nabídnout klientům nejlepší investiční produkty dostupné na trhu.  K dnešnímu dni  zákazníci Citibank investovali již více než jednu miliardu korun a my věříme, že rozšířená nabídka, společně s vysoce kvalitními službami investičního poradenství Citibank, povede k dalšímu nárůstu aktiv spravovaných ve fondech, které nabízíme," říká Lukáš Juříček , produktový manažer Citibank a.s.

Poznámka pro editory:
Credit Suisse Asset Management, který poskytuje v rámci Credit Suisse First Boston produkty a služby v oblasti správy majetku, je součástí skupiny Credit Suisse Group, jedné z největších finančních institucí světa s majetkem pod správou zhruba 906.5 mild. USD.  Credit Suisse First Boston  je jednou z předních investičních bank, které poskytují služby klientům z řad institucí, společností, státu i jednotlivců. Její činnost zahrnuje upisování, prodej a obchodování  s cennými papíry, investiční bankovnictví,  finanční poradenské služby, výzkum investic, rizikový kapitál a makléřské služby pro finanční instituce.  CSFB má 69 zastoupení ve 34 zemích světa na pěti kontinentech.  Společnost je součástí skupiny Credit Suisse Group se sídlem v Zurichu, která je vedoucím poskytovatelem globálních finančních služeb. Pro vice informací o Credit Suisse First Boston prosím navštivte naše internetové stránky na adrese http://www.csfb.com.

K 30. září 2003, Credit Suisse Asset Management zaměstnával 1,985 lidí po celém světě a  majetek pod správou  činil zhruba 312.7 miliard USD.  Prosím vemte na vědomí, že toto není nabídka na poradenské služby Credit Suisse Asset Management.  Pro vice informací o Credit Suisse Asset Management, prosíme navštivte naše internetové stránky na adrese
http://www.csam.com

Citibank a.s. zahájila své působení v České republice v roce 1991. Rychle si získala vůdčí postavení na trhu v oblasti podnikového bankovnictví a postupně rozšiřovala svou nabídku produktů a služeb i na malé a středně velké firmy. Na trh retailového bankovnictví vstoupila Citibank a.s. v České republice v roce 2001 v lednu a od té doby nabízí svým klientům řadu bankovních produktů a služeb, jako jsou osobní účty, kreditní karty, osobní úvěry, možnost investování do podílových fondů a také službu privátního bankovnictví CitiGold. Další informace o Citibank a.s. lze nalézt na internetové adrese www.citibank.cz 
Citigroup (NYSE: C),  nejpřednější globálně působící společnost zabývající se finančními službami a vykazující přes 200 milionů klientských účtů otevřených ve více než 100 zemích světa, poskytuje soukromým spotřebitelům, korporacím, vládám a institucím širokou nabídku finančních produktů a služeb zahrnujících  retailové bankovnictví a půjčky, korporátní a investiční bankovní služby, pojišťovací produkty, makléřské služby v oblasti cenných papírů či řízení aktiv.  Významné firemní značky sdružené pod symbolem červeného deštníku představujícího ochrannou známku Citigroup zahrnují například Citibank, CitiFinancial, Primerica, Smith Barney, Banamex a Travelers Life and Annuity.  Další informace lze nalézt na webové adrese: 
www.citigroup.com

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená