FinExpert.e15.cz

ČP: Stali jsme se pojišťovnou roku 2005

Česká pojišťovna obhájila vítězství v konkurenci dalších 17 pojišťoven v kategorii Pojišťovna roku 2005 v soutěži MasterCard Banka roku 2005. Současně také zabodovala i se svým produktem DYNAMIK, který obsadil v kategorii Životní pojištění roku druhou pozici a získal tak prvenství v rámci segmentu kapitálových životních pojištění. Úspěšné byly i dceřiné společnosti ČP. Penzijní fond ČP vyhrál kategorii Penzijní fond roku a eBanka získala dvě ocenění. Stala se Nejdynamičtější bankou roku a nejlépe byla hodnocena i v kategorii Účet roku.
„Získaná ocenění odráží výrazné změny, které se v České pojišťovně v posledních letech odehrály. Nejen naši zákazníci, ale i členové poroty se mohou přesvědčit, že služby České pojišťovny jsou dnes výrazně kvalitnější a rychlejší než v minulosti,“ konstatoval předseda představenstva České pojišťovny Ladislav Bartoníček.

O vítězství osmi z devíti kategorií rozhodovala porota složená z 50 odborníků, mezi nimiž jsou manažeři významných firem, zástupci médií, akademické sféry a státní správy. Hlasování probíhalo korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků.
DYNAMIK je nejprodávanějším kapitálovým životním pojištěním na českém trhu. Doposud si jej pořídilo více než 725 tisíc klientů. Díky flexibilitě se celá řada jeho vlastností dá měnit i v průběhu pojištění podle momentálních potřeb. Pokud jeho majitel získá lépe placenou práci, jednoduše si zvýší pojistnou částku. Ocitne-li se naopak ve finančně obtížné situaci, pojistné sníží nebo je na čas přestane platit úplně.

MasterCard Banka roku 2005 je soutěží oceňující služby a produkty finančních společností, působících v ČR. Všichni její porotci se profesionálně věnují osobním financím, nesmějí však být zaměstnáni v hodnocených institucích či jinak zainteresováni na výsledcích. Porota vybírá v každé kategorii z nominovaných subjektů. Organizátorem je Fincentrum Media, analyticko-poradenská společnost působící v oblasti osobních financí. Více informací o celé soutěži je možné získat
na adrese www.bankaroku.cz

Česká pojišťovna je největší domácí pojišťovací ústav s tržním podílem 37 procent. Má základní kapitál 3 miliardy korun a spravuje přes 13 milionů pojistných smluv. Jediným akcionářem České pojišťovny je společnost CESPO B.V. ze skupiny PPF.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená