FinExpert.e15.cz

Conseq zahajuje prodej fondů Credit Suisse

Od dnešního dne je možné nakupovat zahraniční podílové fondy Credit Suisse prostřednictvím společnosti Conseq Investment Management. Tato spolupráce umožní Credit Suisse, aby své produkty přiblížila širší veřejnosti a nikoliv pouze omezené skupině investorů. Conseq pak obohatí nabídku investičních příležitostí, které svým klientům přináší.

Globální banka Credit Suisse se sídlem ve švýcarském Curychu je ve světě předním poskytovatelem alternativních investic. Na českém trhu zatím představila pouze zlomek z široké škály těchto produktů, a to v podobě standardních komoditních fondů. V budoucnu se produktová řada alternativních fondů dále rozroste, letos například bude uveden na český trh první standardní hedgový fond fondů. Výjimečné produkty lze však najít i v segmentu tradičních investic. Ve službách Credit Suisse působí od loňského roku světový expert na rozvíjející se trhy, pan Raphael Kassin, a obhospodařuje zde fond CS BF (Lux) Emerging Market dostupný nyní i ve variantě zajištěné do české koruny.

Proč právě Conseq? „Conseq je nám velmi blízký svou filosofií kreativního a otevřeného přístupu, díky níž se flexibilně přizpůsobuje potřebám svých klientů. Na trhu působí již od roku 2000 a za tuto dobu prokázal, že je schopen poskytovat služby vysoké úrovně a maximum odborné péče. Conseq je pro nás důvěryhodným a transparentním partnerem s významnou sítí spolupracujících finančních poradců, jejichž služeb se nyní ve velké míře chystáme využívat,“ říká Jiří Musil, obchodní ředitel Credit Suisse.

„Conseq chce svým klientům nabídnout investiční produkty kvalitních a prověřených správců majetku, a to pokud možno v nejširší možné míře. S takovýmto cílem nemohou v naší nabídce chybět podílové fondy společnosti Credit Suisse, která pro nás představuje spolehlivého partnera reprezentovaného tradičními hodnotami a inovativním přístupem. Skvělé renomé Credit Suisse a nové investiční příležitosti z jeho nabídky učiní svět investic, který prezentujeme našim klientům, opět o hodně atraktivnější,“ říká Richard Siuda, ředitel externího prodeje Conseq IM.

Podílové fondy Credit Suisse je nyní možné nakoupit v sídle společnosti Conseq Investment Management, a. s., a zejména prostřednictvím většiny poradenských sítí s touto společností spolupracujících.

Zdroj: Conseq IM

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená