FinExpert.e15.cz

ČOI varuje: Kupovat šperky přes internet je riziko


Sabina Bendová  |  17. 12. 2012 09:25

Nákup v jakémkoliv českém internetovém obchodě je riziko. Šperky, dudlíky pro mimina. Snad kromě alza, mall, kasa a datart je cíl zákazníka jen obrat. Kvůli pár korunám se nemá cenu soudit. Spíš Vás dá k soudu majitel eshopu, když ho hodíte do internetové diskuse. Výhodnější je v ČR vůbec nenakupuvat a jednou měsíčně si zajet do SRN. Tam se nekrade a zákazníků si váží. A je to i levnější. http://www.emimino.cz/diskuse/pozor-na-eobchod-... ... Zákazníce nakoupila v obchodě www.babygoods.cz dudlíky a láhve pro mimina. Došly jí dudlíky a láhve, které byly znehodnocené dlouhým ležením na prodejně (zaprášené, zažloutlé), část chyběla a byla bez návodu. Paní si to nenechala líbit a chtěla vrátit prachy + o tom napsala do oné internetové diskuse. A vykukové z internetového obchodu Babygoods ženskou zažalovali za poškozování dobrého jména. Soud samozřejmě projely. Je to na konci diskuse. Takže dnes nejen, že Vás podvedou, ale ještě žalují u soudu, když si dovolíte upozornit ostatní.

 | 
Petr  |  18. 12. 2012 19:44

Jojo. Jen více takových jako jste vy. A vzhůru zpět na stromy. Nebo ještě lépe! Chtělo by to vodit lidi za pacičku... Nevím, co je tak složitého, si stěžovat aspoň u ČOI. Že nějakou ženskou tahali k soudu za pomluvu dudlíků, je absurdní. Na to bych osobně vůbec nereagoval a hodil obálku do koše. Nebo jim to dal sežrat tak, že by si už nezaobchodovali.

 | 
Xxx000  |  18. 12. 2012 21:53

Peto, a co zmuzes stiznosti na COI? Podnikavec dostane maximalne pokutu par tisic a mozna ho zkontroluje zivnostak. V CR se prava velmi tezko domaha. Dokud stat nezacne tvrde regulovat podvodniky, lide budou utikat nakupovat za hranice. Zacina to byt dost problem.

 | 
Dominika  |  15. 02. 2013 11:47

Já jsem šperky na internetu kupovala hodněkrát a nikdy žádný problém nebyl. Asi se jen musíte vyhnout vyloženě podezřelým společnostem. Já nejraději nakupuju na fler.cz a šperky Schwarovski na www.sperky-image.cz

 | 
petra  |  30. 04. 2013 20:09

Já mám třeba s objednáváním šperků přes internet dobrou zkušenost.I když je fakt, že jsem zatím nakupovala jenom na aukru, na jedněch amerických stránkách a na sgallery. Ono asi záleží na tom, jaký obchod člověk vybere. Ale na takové experty můžetenarazit bohužel ve všech odvětvích. Teď jsem četla nějaký článek,že pán prodávat iphony na netu a místo nich posílal kameny

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená