FinExpert.e15.cz

ČOI: E-shopy stále porušují zákon


Jája  |  22. 02. 2013 13:09

Tak tohle jsou fakt úžasné rady. „Při opakovaných nákupech využívejte služeb obchodů, s nimiž máte dobré zkušenosti.“ Mlácení prázdné slámy, určitě nebudu pravidelně nakupovat u obchodů, s nimiž mám špatné zkušenosti. „Nechte si poradit, kde nakupovat – např. v e-shopech s logem APEK je nákup bezpečnější.“ Co podvodníkovi zabrání nahrát si logo APEK na svůj web? Zásah vyšší moci?

 | 
Prochazka  |  23. 02. 2013 09:24

Pravdu mate. Je to jen reklama pro uzasnou APEKfirmu, ktera bude deklarovat cistotu. Jen by me zajimalo, kdyz uz si obchodnik koupi clenstvi APEK, jestli APEK bude hradit zakaznikovi skodu v priapade, ze s dohledem selze

 | 
J.  |  23. 02. 2013 19:22

Tento "článek" je o ho*** podobně jako hodně jiných "článků" na tomto webu. Už samotný titulek je jak z Blesku pro retardy. Úplně stejně můžu napsat článek na téma "Lidi pořád porušují zákon". Vždycky totiž najdu aspoň 2 lidi v celém státě, kteří porušují zákon. A pak můžu pořád dokola opakovat, že lidi porušují zákon. Toto jsou bláboly o ničem. Pokud to podám takto jako v tomto "článku", je to jen laciná demagogie. Tento blábol na první pohled vzbuzuje dojem, že všichni jsou tu podvodníci a všichni nás chtějí okrást. Takto píšou "články" jen hajz** v bulváru. Tento web by měli zrušit. Není to FinExpert, ale FinRetard nebo jiný trapný bulvár. Expertního tu už není na tomto webu asi nic.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená