FinExpert.e15.cz

Co umí chytrá aplikace od innogy? Zařídit servis energií odkudkoliv a kdykoliv online

(Inzerce) Změnili jste trvalé bydliště, rádi byste snížili výši záloh nebo chcete mít přehled o svých účtech za plyn a elektřinu?
Co umí chytrá aplikace od innogy? Zařídit servis energií odkudkoliv a kdykoliv online

O existenci nejrůznějších bankovních nebo e-shopových aplikací už vědí všichni. Setkali jste se ale s aplikací, se kterou odkudkoli vyřešíte vše, co se energií týče? Potom se seznamte s přehlednou a jednoduše ovladatelnou internetovou aplikací innogy24. Připravili jsme pro vás přehled funkcí, které se vám budou hodit nejvíc.

Změňte zákaznické i smluvní údaje z pohodlí domova

Dávno pryč je doba, kdy jste kvůli změně jména, trvalého bydliště nebo jiného osobního údaje museli vše vyřizovat na pobočce a vyplňovat kvůli tomu spoustu formulářů. Potřeba není ani volat na zákaznickou linku. V intuitivním prostředí internetové aplikace se budete cítit velmi dobře a vše najdete na první pokus. Změnu osobních údajů provedete doslova během pár vteřin.

Stejně jednoduše lze zobrazit i změnit také veškeré smluvní údaje. Stačí zvolit, zda chcete vidět informace týkající se zemního plynu, nebo elektřiny. Potom už můžete sledovat aktuální stav a provádět veškeré úpravy na svém účtu. Registrace přitom nezabere víc než pár minut a jediné, co k ní potřebujete je zákaznické číslo a e-mailová adresa.

Úprava platebních podmínek na jedno kliknutí

Internetová aplikace innogy24 tedy neslouží jen jako úložiště informací. Její výhoda spočívá především v tom, že vám ušetří několik osobních návštěv na pobočce. Přenastavit díky ní lze způsob úhrady záloh, přeplatků i nedoplatků – ať už se jedná o inkaso z účtu, nebo o platební příkaz. Manipulovat lze stejně tak i s výší záloh.

Elektronická faktura nabídne přehled ve výdajích

Další z funkcí, kterou aplikace dokáže zařídit, je zasílání elektronických faktur. Jakmile bude faktura v prostředí aplikace dostupná, do e-mailové schránky dorazí zpráva o jejím vystavení. Elektronická faktura je přitom plnohodnotný doklad a zcela nahrazuje klasickou papírovou fakturu.

Nepamatujete si, jestli jste zaplatili fakturu před tím, než jste odjeli na dovolenou? Mezi ty nejzákladnější informace, které aplikace nabídne, patří přehledný výpis faktur i náhled na každou vystavenou fakturu zvlášť. Hodit se vám může také seznam záloh, jiné platby a najdete zde i případné upomínky. Pokud se vám jakýkoli z údajů nezdá, funguje tu spolehlivá „páka“ v podobě funkce „reklamace“, kam lze dotaz s konkrétní nejasností umístit.

innogy v zákaznických aplikacích vede

Přesvědčila vás internetová aplikace innogy24? Pokud chcete, můžete si aplikaci nejprve vyzkoušet nanečisto a ověřit si všechny výhody, které přináší. A rozhodně se podívejte také na další z rodiny aplikací – a to přepisenergií.cz. Jejím účelem je vám přepis energií maximálně usnadnit. Aplikaci oceníte, ať už se stěhujete, prodáváte nemovitost, nebo jen převádíte smlouvu na jiného člena rodiny. Přepisenergií.cz mohou používat dokonce i lidé, kteří od innogy energie neodebírají.

 

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená