FinExpert.e15.cz

Co nového na českém nebi?


Jerry  |  14. 12. 2006 11:30

Nevite nekdo, proc se neltaji treba takove destinace? Kdyz sem shnale letenku do pekingu pred 3lety, tak to byla tragedie, vse 2mesice dopredu vyprodane....

 | 
DAve  |  20. 12. 2006 06:06

Protože ČSA jaksi nemají vhodná letadla

 | 
Mike  |  14. 12. 2006 20:29

V CLANKU SE PISE: Je škoda, že ČSA opustily takové destinace, jakými v minulosti byly Singapur, Bangkok, Hanoj a další, ale na druhou stranu je třeba otevřeně říci, že se současnou flotilou tvořenou zastaralými a nevyhovujícími stroji Airbus A310 se není čemu divit, že lety jsou málo vytížené a tudíž prodělečné.

JELIKOZ V DUBAJI ZIJI A CASTO LETAM S CSA DO CR TAK VIM JAK VYPADA VYTIZENOST LETU PO CELY ROK. LETY JSOU VYTIZENE DOSTATECNE, ALE UDRZBA 10-15LET STARYCH LETADEL JE NATOLIK DRAHA, ZE CELKOVE CSA NA LETECH PRODELAVA. TIMTO CHCI "PODEKOVAT" TOMU SCHOPNEMU MANAZERU S CSSD, KTERY NAKOUPIL LETADLA NA KRATKE TRATE, KDE MA OBROVSKOU KONKURENCI V NIZKONAKLADOVYCH AEROLINKACH.

Dalkova flotila zabezpecovala cestujici pro kratke trate jelikoz praha slouzila jako HUB pro lidi cestujici z Dubaje do jinych evropskych mest. Moji kolegove z ze vsech moznych koutu evropy nejradeji pouzivali prave CSA. "WELL DONE MR.TVRDIK !" Uz to, ze pouzival tlumocniky z ANJ pri komunikaci se zahranicnimi partnery mluvi o jeho vyjimecnych schopnostech!

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená