FinExpert.e15.cz

Co dělat, když zdědíte dluhy?


Honza  |  10. 11. 2014 17:42

„Ovšem v případě, že zemřelý ve své vůli pověřil dědice příkazem, odkazem nebo jiným opatřením, které musí dědic splnit jen on sám osobně, je povinen i přes to, že se dědictví vzdá, toto opatření splnit (§ 1490 odst. 2).“

To jako že můžu v poslední vůli někomu něco přikázat a on to musí splnit? To snad ne???

 | 



Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená