FinExpert.e15.cz

CLICK4SKY.com: Vstoupil na zahraniční trhy a zahájil prodej letenek prostřednictvím největších internetových prodejců v ČR

Letecká společnost CLICK4SKY.com zahájila prodej svých letenek prostřednictvím největších českých prodejců. Cestující si tak jednosměrnou letenku za garantovanou cenu 1990 korun včetně všech poplatků a tax mohou od tohoto týdne koupit také na internetových stránkách www.letuska.cz a www.kralovna.cz. Garantovaná cena letenky je stejná do všech 36 převážně evropských destinací CLICK4SKY.com. Společnost také nově vstoupila na zahraniční trhy. Cestující v 16 převážně evropských zemích si nově mohou letenky na internetových stránkách www.CLICK4SKY.com koupit v místní měně.

„Po prvních úspěšných měsících prodeje v České republice nyní CLICK4SKY.com zahajuje prodej letenek také prostřednictvím agentur a vstupuje zároveň na zahraniční trhy,“ řekl předseda představenstva CLICK4SKY.com Jan Kaše. „Proti dosavadnímu jedinému prodejnímu kanálu, kterým byl internet v České republice, se nyní možnost nákupu letenek výrazně rozšíří. CLICK4SKY.com díky tomu očekává, že se prodej letenek minimálně zdvojnásobí,“ dodal Jan Kaše. CLICK4SKY.com zahájil svou činnost v září letošního roku. Společnost nabízí jednotnou cenu jednosměrné letenky do 36 evropských destinací převážně v Evropě a to za 1990 korun včetně všech poplatků a tax. Cena je garantovaná a stejná do celé Evropy. 

Letenky CLICK4SKY.com lze koupit u internetových prodejců letenek v ČR 

CLICK4SKY.com přišel na český trh s dalším rozšířením prodeje. Od tohoto týdne mají cestující možnost koupit si letenky také u dvou největší prodejců. CLICK4SKY.com uzavřel smlouvy o prodeji letenek se společností Asiana, která provozuje server www.letuska.cz a Student Agency, která prodává letenky prostřednictvím serveru www.kralovna.cz. Obě společnosti budou letenky CLICK4SKY.com prodávat za stejných podmínek, tedy za garantovanou cenu 1990 korun za jednosměrnou letenku včetně všech poplatků a tax. 

Vstup na zahraniční trhy 

Cestující ze zahraničí mohou nově uhradit cenu letenky na stránkách www.CLICK4SKY.com prostřednictvím platební karty v místní měně. Například za letenku z Londýna do Prahy tak mohou na internetu zaplatit v britských librách. „Vzhledem k tomu, že možnost platby zahrnuje také euro, budou moci výhodné nabídky garantovaných cen letenek do 36 destinací ve 22 zemích Evropy pohodlně využívat zákazníci z celého světa,“ dodal Jan Kaše. Od minulého týdne mají možnost nákupu letenek CLICK4SKY.com v místní měně prostřednictvím internetových stránek klienti v 16 zemích mimo České republiky. Na dalších trzích, kde CLICK4SKY působí, bude možnost prodeje v místní měně zavedena v nejbližší době. Vstup společnosti CLICK4SKY.com na zahraniční trhy bude provázet reklamní kampaň na internetu.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená