FinExpert.e15.cz

CITIBANK: Zájem o pojištění při hospitalizaci ke kreditní kartě roste

Od května letošního roku, kdy byl produkt uveden na trh, zaznamenala Citibank a.s. výrazný nárůst klientů, kteří k řadě jiných služeb Citibank kreditních karet, začali využívat i pojištění při pobytu v nemocnici. „Pojištění lze sjednat pro všechny Citibank kreditní karty včetně společných (tzv. co-brandovaných). Nabízíme ho telefonicky a každý měsíc si je aktivuje více než 1000 držitelů našich kreditních karet. Využívají jej i celé rodiny. Důvodem tak velkého zájmu jsou podle našeho názoru především výhodný poměr mezi výší poplatků za pojištění a případným pojistným krytím. Dále pak jednoduchost  jeho sjednání. Pojistné plnění je oproti jiným nadprůměrné,“ uvedla manažerka produktu Pavlína Veselá ze Citibank.

„Stále rostoucí počet klientů s tímto pojištěním potvrdil, že jsme přišli s výjimečnou nabídkou v oblasti pojištění. Mimo finanční stability za velmi výhodných podmínek přinášíme vlastně ve chvíli  pobytu v nemocnici  větší klid a menší stres. V době, kdy kvůli hospitalizaci přicházíme o část nebo dokonce o celý svůj příjem, je i toto vědomí cennou devizou nejen pro bezproblémové zajištění rodinných financí, ale možná i pro rychlejší uzdravení“, sdělil ředitel Prodeje a distribuce Citibank, Jiří Báča.

Pojištění Citibank nabízí ve spolupráci s pojišťovnou AIG CZECH REPUBLIC, která je zároveň poskytovatelem pojištění. Pojištěni je volitelné a jeho cena se pohybuje v závislosti na výši pojistného plnění. Pokud zájemce platí minimální výši pojistného, tj. 6,65 Kč denně (celkem pouze 199 Kč měsíčně), obdrží v případě hospitalizace 500 Kč denně, při pobytu na jednotce intenzivní péče potom 1000 Kč denně. Při pojistném ve výši 399 Kč měsíčně jsou pojistná plnění dvojnásobná, tedy 1000 a 2000 Kč.

Rodinné pojištění se kromě držitele karty vztahuje  i na jeho rodinné příslušníky. V tomto případě činí nejnižší pojistné 399 Kč měsíčně s plněním ve výši 500 a 1000 Kč denně na každého člena rodiny. Vyšší varianta rodinného pojistného, která nabízí denní plnění až ve výši 2000 Kč na každého člena rodiny, činí 799 Kč měsíčně. Pojistné plnění u dětí se snižuje na polovinu. Pojistné se hradí měsíčně prostřednictvím Citibank kreditní karty.

„Velkou výhodu pojištění je i jednoduchost jeho získání. Není potřeba vyplňovat lékařský dotazník. Pojistné podmínky jsou stručné, ale jasně formulované.  Také výluky z pojištění jsou minimální, týkají se pouze několika výjimek. Pojistit se mohou např. i vyznavači rizikových sportů,“ říká Pavlína Veselá.
Varianta Měsíční pojistné Pojistné krytí při hospitalizaci
A 199 Kč 500 Kč / den
  1000 Kč / den při hospitalizaci na JIP
B 399 Kč 1000 Kč / den
  2000 Kč / den při hospitalizaci na JIP
Rodinné pojištění A 399 Kč 500 Kč / den na každého člena rodiny
  1000 Kč / den na každého člena rodiny při hospitalizaci na JIP (děti ½)
Rodinné pojištění B 799 Kč 1000 Kč / den na každého člena rodiny
  2000 Kč / den na každého člena rodiny při hospitalizaci na JIP (děti ½)

Kromě nabízeného pojištění patří mezi  největší výhody Citibank kreditních karet především vysoká bezpečnost, nejdelší bezúročného období na českém trhu v délce 55 dní. Dále originální doplňkové programy „Nákup na splátky“ a „Hotovost na zavolanou“. Jejich prostřednictvím si lze půjčit peníze i za úrokovou sazbu nižší než 10 procent. Výhodné je také pojištění proti neschopnosti splácet zůstatek na kreditní kartě, a to až do výše dvou miliónů korun nebo pojištění proti zneužití kreditní karty.

Citibank se v oblasti kreditních karet drží současného světového trendu. Kromě dnes již standardních  služeb jako je např. okamžitá peněžní  půjčka, pojištění či bezpečnost, nabízí prostřednictvím kreditních karet vydaných s partnery další výhody, například slevy při nákupech či jiné bonusy. Nedávno uvedla na trh 2 nové co-brandované kreditní karty. S ČSA a společností Shell, kde nabízí výrazné slevy na benzín (až 6 %).
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená