FinExpert.e15.cz

CITIBANK: S kreditkou Shell MasterCard od Citibank ušetříte za pohonné hmoty

Navíc můžete získat exkluzivní víkend za 100 000 Kč.

Možnost získat exkluzivní zážitkový víkend v Londýně pro dvě osoby či víkend plný zážitků s vozem Superb i s dalšími benefity nabízí Citibank ve spolupráci se společností Shell.

Tuto šanci dostane každý, kdo si zažádá o kreditní kartu Shell MasterCard od Citibank v období od 1. září do 30. listopadu letošního roku a svou novou kartu použije k prvnímu nákupu.Rozhodne pořadí první transakce provedené touto kartou v libovolné výši.

Každý třítisící zákazník získá zážitkový víkend pro dvě osoby v Londýně včetně letecké dopravy, ubytování, stravy i služeb osobního průvodce v hodnotě 100 tisíc korun.

A každý tisící nový uživatel kreditní karty Shell MasterCard od Citibank obdrží „zážitkový Superb víkend“ pro dvě osoby v hodnotě minimálně 39 tisíc korun. Jeho součástí bude ubytování ve vybraném hotelu, strava po dobu pobytu, připravený bohatý program, vůz Škoda Superb s řidičem i různé dárky. Tento držitel kreditní karty si navíc bude moci vybrat, zda jeho víkend bude orientován na sport, wellness aktivity či poznávací turistiku.

Český řidič vydá za palivo 1588 Kč měsíčně

Podle výzkumu agentury Factum Invenio provedeného pro Citibank a Shell čeští řidiči měsíčně utratí za pohonné hmoty v průměru 1 588 Kč, což je o 136 Kč (9 %) více než před dvěma lety. Tento nárůst je způsoben zejména zvýšením cen pohonných hmot, především nafty.

„Co-brandová kreditní karta Shell Mastercard od Citibank šetří svým držitelům peníze. Čím více ji klient používá při placení u Shellu, ale i u ostatních obchodníků, tím větší slevu získá na palivo u čerpacích stanic Shell,“ říká marketingová manažerka Citi kreditních karet Renata Němcová - Pixová.

Kreditní karta Shell Mastercard od Citibank šetří peníze

„Při průměrné útratě českého řidiče za palivo ve výši 1588 Kč zaplacené kreditní kartou Shell MasterCard od Citibank zákazník ušetří minimálně 3%, tedy 48 Kč. Když navíc tuto kartu její držitel bude používat pravidelně a zaplatí za měsíc dalších například 15 000 Kč, získá ještě další bonus ve výši 1% z utracené částky. V tomto konkrétním případě tak celková úspora představuje 198 Kč, tedy více než 12% z průměrné měsíční útraty za palivo,“ vysvětluje Milan Řezníček, produktový manažer Citi kreditních karet.

Navíc úplně každý držitel kreditní karty Shell MasterCard od Citibank, který je členem věrnostního programu SMART společnosti Shell, získá při placení touto kartou dvojnásobný počet SMART bodů za každý natankovaný litr libovolného paliva Shell.

"Členové věrnostního programu SMART, kteří jsou zároveň držiteli kreditní karty Shell MasterCard od Citibank, mohou od 1. září ušetřit nejen 3% z ceny paliva Shell, ale navíc výměnou svých SMART bodů za slevu na palivo natankují u Shellu o další dvě koruny na každém litru levněji," doplňuje Petr Šindler, tiskový mluvčí Shell Czech Republic.

Uvedenou akci bude provázet komunikační kampaň, jež zahrnuje in-store POS a POP materiály na čerpacích stanicích Shell, promotion na vybraných čerpacích stanicích Shell a ve vybraných hypermarketech, outdoor , print, rozhlasová reklama a emailing.

Parametry kreditní karty Shell MasterCard od Citibank ocenila společnost MasterCard prestižním titulem Nejlepší co-brandová karta roku 2006.

„Spojení dvou silných značek do partnerství při vydávání kreditních karet, v tomto případě Shell a Citibank, je jednoznačně trendem, který nám přináší zcela nové možnosti, jak nabídnout zákazníkům další přidanou hodnotu k Citi kreditní kartě. Nedivíme se proto, že zájem o ně v České republice neustále stoupá,“ uzavírá Marek Dostál, produktový ředitel Citi kreditních karet.

Další článekcelkem 2 komentáře

Nejnovější komentáře

Ušetříte v průměru 48,- Kč měsíčně...
Hugo
2. 9. 2008, 20:29
Hmm
VlK
2. 9. 2008, 14:36

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená