FinExpert.e15.cz

CITIBANK podpoří projekt na Vinohradech, kde otevírá novou pobočku

Lidé na pražských Vinohradech si v měsíci červenci budou v anketě moci vybrat projekt, který zlepší jejich život ve čtvrti.

Peníze na něj dá Citi - jedna z největších finančních skupin na světě, která otevírá na Vinohradské třídě další pobočku Citibank.  „Chceme lidem ukázat, že Citibank není jen bankou, která přináší lidem špičkové finanční služby, ale i dobrým sousedem. Naší upřímnou snahou je rozvíjet a podporovat okolí míst kde působíme. Proto jsme se rozhodli, že na pražských Vinohradech finančně podpoříme projekt, kteří si lidé z této čtvrti sami vyberou,“ říká Pavel Kusý, ředitel marketingových komunikací Citibank.
Ovlivnit projekt, který bude uskutečněn, není nijak složité. Ve dnech 9. června – 20. června budou ve vinohradských ulicích  chodit kolportéři v tričkách Citi a rozdávat lidem anketní lístky. Na nich jsou uvedeny tři projekty, které Citibank vybrala spolu s Městskou částí Prahy 2. Stačí vybrat jednu z nabídek nebo navrhnout vlastní projekt a ten do ankety přihlásit jedním ze tří způsobů, popsaných na anketním lístku. Hlasovat lze ale i na speciálně vytvořených webových stránkách www.vasenovapobocka.cz. „Nejžádanější projekt pak bude realizovaný za finanční podpory Citibank,“ sdělil Kusý.
Pobočka na Vinohradské třídě 32 je prvním z celkem pěti nových pracovišť, které letos Citibank v hlavním městě otevře. Pobočky budou mít ojedinělou dvanáctihodinovou pracovní dobu. „I tímto krokem chceme vyjít vstříc našim zákazníkům. Víme, že v hlavním městě lidé pracují déle a nechceme je nutit, aby pro ně návštěva banky znamenala nějaké komplikace,“ sdělil Kusý.

Pro rozšíření pobočkové sítě v Praze se Citibank rozhodla proto, že je zde největší zastoupení jejích potenciálních retailových klientů, kterým banka nabízí díky příslušnosti k největší světové finanční skupině špičkové produkty a služby. „Téměř polovina pražských domácností má čistý příjem nad 30 tisíc korun měsíčně. Tito lidé budou ve svých požadavcích na bankovní servis stále náročnější a Citibank jim chce otevřít dveře k nejvyšší kvalitě bankovních služeb,“ doplnil  Kusý.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená