FinExpert.e15.cz

CITIBANK: Máme nejlepší co-brandované karty v České republice

Citibank získala nejvyšší ocenění ve dvou kategoriích (ze tří možných) při vyhodnocování nejlepších co-brandových karet za rok 2006. Ocenění jí udělila společnost MasterCard. Citibank zvítězila v kategorii Nejlepší novinka roku 2006 s kreditní kartou MasterCard Citi ČSA a v kategorii Nejlepší co-brandová karta z hlediska přínosů pro klienta s kreditní kartou Shell MasterCard od Citibank a.s. Nejlepší karty byly vybrány na základě hodnocení čtyř desítek co-brandových programů společnosti MasterCard v České republice. Co-brandová karta je vydávána finančními institucemi (bankami) ve spolupráci s partnerem, který jejím držitelům nabízí různé výhody.

„Budoucnost platebních karet je v rozšiřování jejich přidané hodnoty pro držitele. Lidé raději využívají karty, které jim kromě zajištění plateb nabízejí i řadu dalších výhod, např. slevy v obchodech nebo různé bonusy. Citibank je v oblasti partnerských karet lídrem trhu. Naším záměrem je nabídnout klientům to nejlepší, proto se spojujeme se společnostmi, které jsou špičkami ve svém oboru. Nabízíme kreditní karty ve spolupráci s Českými aeroliniemi, společností Shell a mobilním operátorem Telefonica O2 Czech Republic. Citibank si velice váží ocenění, která nám byla na poli partnerských karet udělena společností MasterCard. Toto uznání je pro nás zároveň i závazkem do budoucna - poskytovat produkty a služby té nevyšší úrovně a kvality našim stávajícím i budoucím klientům,“ uvedl ředitel kreditních karet Citibank Rizwan Qazi.

„Význam co-brandových karet roste nejen v České republice, ale také v celoevropském měřítku. Potvrzují to například závěry evropského průzkumu KRC Research ze září minulého roku. Z průzkumu vyplývá, že 73 % evropských spotřebitelů chce takovou kartu, jejíž používaní jim přinese nějaký druh bonusu. Jednou z priorit společnosti MasterCard je proto podpora rozšiřování funkčnosti platebních karet a také nabídky služeb jejich držitelům,“ uvedl Ján Čarný, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Oceněné partnerské karty Citibank:

Nejlepší novinka roku 2006

Kreditní karta MasterCard Citi ČSA

Kreditní karta MasterCard Citi ČSA je vydávána ve spolupráci Citibank a Českých aerolinií. Držitel této karty získává s každou uskutečněnou platbou míle do věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií. Získané míle je pak možné proměnit například za bonusovou letenku do celého světa, převedení do vyšší cestovní třídy či k vystavení poukazu pro nadváhu zavazadel (a mnoho dalších výhod). Samotná karta pak neslouží jen jako karta kreditní, ale představuje zároveň členskou kartu programu OK Plus. Uvedení této karty na český trh bylo provázeno rozsáhlou reklamní a PR kampaní s výstižným sdělením „Vše na jednu kartu“.

Nejlepší co-brandová karta z hlediska přínosů pro klienta

Kreditní karta Shell MasterCard od Citibank

Tato kreditní karta byla představena v listopadu 2006 a Citibank ji vydává ve spolupráci s provozovatelem čerpacích stanic Shell. Držitelé karet vydaných do 31.1.2007 mohou první dva měsíce po vydání získat bonus v hodnotě 6 % z ceny každého litru paliva u čerpacích stanic Shell v České republice a zároveň také 2 % ze všech ostatních nákupů realizovaných touto kartou, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. V následujícím období jsou bonusy stanoveny na 3% z ceny paliva u Shellu a 1% pro všechny ostatní nákupy.

Citibank nabízí karty s nejdelším bezúročným obdobím na trhu (až 55 dní), s vysokým stupněm zabezpečení (fotografie a podpis držitele na přední straně karty, pravidelný monitoring uskutečněných transakcí, okamžité ručení banky od okamžiku nahlášení ztráty či krádeže karty, bezplatné vydání nové karty při ztrátě či krádeži). Držitelé Citibank kreditních karet si mohou vybrat také z palety volitelných pojištění (životní pojištění, pojištění pro pobyt v nemocnici, pojištění proti zneužití karty, cestovní pojištění). Karty nabízejí možnost využití unikátních doplňkových služeb (Hotovost na zavolanou a Individuální plán splátek pro konkrétní transakci).

Další článek


 

celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Citibank a katry
Lakde
27. 1. 2007, 13:37

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená