FinExpert.e15.cz

CITIBANK: Další ocenění pro co-brandové platební karty

Computer Press vybral mezi 33 výjimečných produktů roku 2006 také kreditní kartu Shell MasterCard od Citibank a.s.

Kreditní karta Shell MasterCard od Citibank a.s. byla společností Computer Press oceněna „Nejlepším finančním produktem roku 2006“. Spolu s dalšími dvěma finančními produkty zvítězila nad všemi ostatními, které byly v loňském roce uvedeny na trh. Společnost Computer Press ocenila kreditní kartu Citibank za nejlepší „co-brandovou kartu výhodou pro všechny , kdo požadují více než jen standard“. Po ocenění od společnosti  MasterCard za nejlepší co-brandovanou kartu z hlediska přínosů pro klienta se jedná již o druhý úspěch, který kreditní karta Shell MasterCard od Citibank zaznamenala za čtyři měsíce od zahájení prodeje.

„Další ocenění kreditní karty Shell MasterCard od Citibank jen potvrzuje, že lidé chtějí k běžné funkci karty i něco navíc. Dnes nestačí nabízet jen obyčejné karty, je potřeba nabízet karty s přidanou hodnotou pro klienta. A právě taková je i Citibank kreditní karta vydávaná ve spolupráci se Shellem. Velice si vážíme toho, že jsou s naší kartou spokojeni nejenom klienti, ale že ji vysoce hodnotí i odborná veřejnost. Tyto úspěch jsou pro nás důkazem, že jsme se vydali správným směrem,“ uvedl ředitel kreditních karet Citibank, Rizwan Qazi.

Citibank je v oblasti partnerských karet lídrem trhu. Její strategií je nabídnout klientům to nejlepší, proto se spojuje se společnostmi, které jsou špičkami ve svém oboru. Mimo již zmíněný Shell nabízí kreditní karty ve spolupráci s Českými aeroliniemi a mobilním operátorem Telefónica O2 Czech Republic.

Charakteristika oceněné karty

Kreditní karta Shell MasterCard od Citibank a.s.

Tato kreditní karta byla představena v listopadu 2006 a Citibank ji vydává ve spolupráci s provozovatelem čerpacích stanic Shell. Držitelé karet vydaných do 31.1.2007 mohou první dva měsíce po vydání získat bonus v hodnotě 6 % z ceny každého litru paliva u čerpacích stanic Shell v České republice a zároveň také 2 % ze všech ostatních nákupů realizovaných touto kartou, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. V následujícím období jsou bonusy stanoveny na 3% z ceny paliva u Shellu a 1% pro všechny ostatní nákupy.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená