FinExpert.e15.cz

CITI BANK: Citi potvrdila své vedoucí světové postavení v oblasti cash managementu

Časopis The Banker ji vyhodnotil jako nejlepší v tomto segmentu již potřetí v řadě.

Citibank Europe plc, organizační složka – Citi znovu získala prestižní titul „Nejlepší banka pro cash management"; časopis „The Banker“ jí toto ocenění udělil již potřetí v řadě. Jedná se o jedno z prestižních hodnocení, která pravidelně dokládají výjimečné kvalitativní postavení Citi mezi globálními finančními institucemi.

„Pokračujeme v investicích do globálních produktových platforem a proaktivně přistupujeme k inovacím, s cílem zajistit našim klientům konkurenční výhodu a odbornost," zdůraznil Francesco Vanni d'Archirafi, globální ředitel divize Treasury and Trade Solutions Citi.

„Klienti se mohou opřít o zkušenosti našich zaměstnanců pracujících v jedinečné globální síti. Tím pádem mají prospěch z obrovského rozsahu našich operací, vzájemného propojení a rychlého přístupu k nástrojům i klíčovým informacím, které nabízíme se systematičností a spolehlivostí, jakou naši klienti očekávají a v níž mají důvěru,“ dodal Francesco Vanni d'Archirafi.

Ocenění je významné také pro podnikání Citi v České republice, kde má Citibank Europe plc, organizační složka na trhu služeb pro korporátní klientelu zcela mimořádné postavení.

„Tato cena potvrzuje správnost našich priorit - být organizací, která je zaměřena na klienty, naslouchá jejich potřebám a reaguje na ně. Proto si nás vybral takový počet společností jako svoji hlavní banku,“ prohlásila Karin Flinspach, ředitelka divize Global Transaction Services pro Českou republiku a zároveň regionální ředitelka cash managementu pro region střední a východní Evropy.

Citi již byla letos zvolena Bankou s nejlepším cash managementem na světě rovněž v anketě časopisu Euromoney, a to dokonce již posedmé v řadě. Kromě tohoto vítězství na globálním poli si na základě hlasování klientů z řad podniků a finančních institucí připsala navíc osm regionálních a 16 národních ocenění.

Divize Global Transaction Services nabízí nadnárodním a lokálním společnostem, finančním institucím a veřejnému sektoru po celém světě integrovanou správu v oblastech jako jsou cash management, trade, cenné papíry a fondy.Prostřednictvím sítě, která sahá do 140 zemí, slouží 65 tisícům klientů. Ve třetím čtvrtletí roku 2008 měla tato divize na účtech aktiva v hodnotě 273 miliard USD a měla cenné papíry v hodnotě 11,9 biliónu USD pod správou.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená