FinExpert.e15.cz

CÍGLER SOFTWARE, GE MONEY BANK: Vyhlášení 4. ročníku soutěže GE Money Účetní roku 2008

Společnost Cígler Software vyhlašuje již čtvrtý ročník soutěže GE Money Účetní roku 2008. Vítěz soutěže, která probíhá pod odbornou garancí Komory certifikovaných účetních, získá titul „Účetní roku 2008“ a zájezd pro dvě osoby na exotické Bali v celkové hodnotě 120 000 Kč.

Brno, 28. května 2008 – Společnost Cígler Software ve spolupráci s GE Money Bank a dalšími významnými partnery vyhlašuje již čtvrtý ročník soutěže GE Money Účetní roku 2008, která si klade za cíl najít nejlepšího účetního v České republice a pozvednout tak prestiž této stále poněkud opomíjené profese, která patří ve vyspělých ekonomikách k jedné z nejprestižnějších.

Jako přední český producent ekonomických a informačních systémů dobře známe a chápeme zodpovědnost, kterou mají účetní, daňoví a účetní poradci, auditoři, ekonomové a další profese, zabývající se účetnictvím a financemi. Chceme ocenit jejich práci, zvýšit jejich prestiž a motivovat je k dalšímu vzdělávání v oboru a věříme, že soutěž GE Money Účetní roku 2008 k tomuto cíli významně přispívá,“ říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

„Snažíme se vždy podporovat v lidech to nejlepší, ať už se jedná o naše zaměstnance, české olympioniky nebo právě účetní. Vážíme si jejich profesionality a jsme rádi, že můžeme k jejich úspěchu také přispět,“ říká Daniel Mikeš, manažer týmu neúvěrových produktů GE Money Bank.

Soutěže GE Money Účetní roku 2008 se může zúčastnit každý občan České republiky starší 18 let, který ovládá účetnictví. Není důležité dosažené vzdělání, profesní postavení nebo používaný ekonomický software. O úspěchu v soutěži rozhodují pouze odborné znalosti, prokázané ve třech kolech soutěže. První dvě, základní a semifinálové, se odehrávají formou on-line testů znalostí účetnictví na internetových stránkách akce. Rozhoduje správnost odpovědí soutěžících i jejich rychlost. Sto finalistů se pak utká osobně o titul a atraktivní ceny formou písemných testů za dohledu odborné poroty ve finále, které se letos koná 7. října 2008 v Brně.

Soutěž dále podporují společnosti ACCA Prague, DATEV.cz, J.K.R., KARAT Software, LCS International a Microsoft ČR, odborným garantem je Komora certifikovaných účetních. Vítěz soutěže získá titul „Účetní roku 2008“ a zájezd pro dvě osoby na exotický ostrov Bali. Pro druhého v pořadí je připraven LCD televizor Panasonic, pro třetího GPS navigace. Atraktivní ceny čekají v doprovodné soutěži i na nejlepší uživatele ekonomických a informačních systémů MONEY, BYZNYS, HELIOS a KARAT.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená