FinExpert.e15.cz

CETELEM: Vydání milionu karet a vyhlašení dne bez poplatků

Cetelem, největší vydavatel kreditních karet v České republice, vydal na konci února již miliontou kreditní kartu. Tuto událost chce oslavit spolu se svými klienty DNEM BEZ POPLATKŮ, který se uskuteční 10.3.2008.

Cetelem připravil na oslavu vydání milionté karty pro své klienty mimořádný DEN BEZ POPLATKŮ. Tato akce bude probíhat 10.3.2008, kdy budou po celý den všechny výběry z bankomatů v České republice i v zahraničí zdarma. „Chceme touto cestou poděkovat klientům, kteří naše kreditní karty využívají. Bez nich bychom tohoto rekordního čísla nedosáhli,“ uvedla ing. Gabriela Pithartová, ředitelka Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem. Akce platí pro všechny karty, vydané společností Cetelem, a klienti o ní budou informováni prostřednictvím výpisu z účtu, Magazínu Klubu Aura a internetových stránek společnosti.

Kromě mimořádného DNE BEZ POPLATKŮ nadále trvá nabídka 0% úročení na 3 měsíce pro nové karty Aura PLUS, o které klienti zažádají přes internetové stránky www.aurakarta.cz. (Nulové úročení platí po dobu prvních 3 kalendářních měsíců od vydání karty.) Prostřednictvím této akce chce Cetelem podpořit vydávání kreditních karet přes internet a zvýšit známost a návštěvnost svých internetových stránek. Klientům, kteří mají přístup na internet, přináší stránky www.aurakarta.cz řadu informací o jejich kreditních kartách, aktuální nabídku Klubu Aura a Klientskou zónu, kde mohou např. zjistit aktuální zůstatek, požádat o zaslání peněz na běžný účet nebo aktualizovat své osobní údaje.

Cetelem je podle mezinárodní studie World Card Intelligence společnosti Lafferty největším vydavatel kreditních karet v České republice a svou pozici nyní potvrdil vydáním již milionté kreditní karty. Vlajkovou lodí Cetelemu jsou kreditní karty Aura, dále vydává úzce zaměřené a kobrandované karty, vydávané s logem obchodních partnerů. Kreditní karty mohou klienti použít v široké síti prodejních míst a bankomatů, akceptujících karty MasterCard, v České republice i v zahraničí. Od roku 2006 mají všechny kreditní karty vydané společností Cetelem bezúročné období až 50 dní. V roce 2007 zavedl Cetelem pro své klienty Virtuální kartu, která slouží k platbám za zboží a služby v internetových obchodech.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená