FinExpert.e15.cz

Cestujte s MasterCard nalehko

Praha, 10. ledna 2012

Společnost MasterCard připravila pro držitele svých karet jedinečnou soutěž s názvem „Cestovat v zimě nalehko: K nezaplacení“. Soutěž startuje 10. ledna 2012 a potrvá až do 31. března 2012. Zúčastnit se jí mohou ti zákazníci, kteří v zahraničí v daném období zaplatí alespoň jeden nákup svojí platební kartou MasterCard. Hlavní výhrou je 36 sportovních setů od značky Elan v hodnotě 20 000 Kč. Každý týden budou určeni 3 výherci, kteří získají jeden z těchto setů.

Společnost MasterCard připravila pro své zákazníky ojedinělou soutěž nazvanou „Cestovat v zimě nalehko: K nezaplacení“. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, kteří v zahraničí v daném období zaplatí za své nákupy alespoň jednou platebními kartami MasterCard. Kampaň startuje 10. ledna 2012 a potrvá až do 31. března 2012. Do soutěže se automaticky zařadí každý, kdo se poté zaregistruje na stránkách www.mastercard.cz a potvrdí svoji účast v soutěži.

„Pro placení kartou v zahraničí mají zákazníci s MasterCard k dispozici více než 31 miliónů akceptačních míst po celém světě. Držizelé karet jistě ocení, že při platbě kartou MasterCard získají výhodnější směnný kurz než ve směnárnách. Navíc ke kartám MasterCard se často váží doplňkové služby jako je např. cestovní pojištění pro celou rodinu, nebo pojištění proti ztrátě a odcizení,“ říká Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Každý týden vyhrávají 3 soutěžící jeden z 36 sportovních setů od značky Elan. O těchto výhercích hlavní ceny rozhoduje pořadí registrace v příslušném soutěžním týdnu. Navíc, každý účastník, který se registruje na soutěžních stránkách, bude moci zdarma získat Animované fotoalbum k nezaplacení, složené z jeho vlastních fotografií z dovolené. Počet vytvořených elektronických fotoalb není omezen, ovšem podmínkou stažení vytvořeného fotoalba je stát se fanouškem Facebook fanpage MasterCard Česká republika.

MasterCard na svých stránkách připravil také praktický MasterCard Průvodce Alpami, kde si každý může porovnat 17 oblíbených středisek dle délky a obtížnosti sjezdovek či nabízených služeb. Dále zde návštěvníci najdou užitečné tipy na nejlepší bary a restaurace, aktivity pro rodiny či skupiny.

„Veškeré informace o soutěži, jako je herní plán či jména výherců pro příslušné týdny, naleznou lidé na stránkách www.mastercard.cz. Tato soutěž je skvělou příležitostí zejména pro vášnivé lyžaře, kteří vyrážejí za zimními radovánkami do zahraničí. Věřím, že MasterCard průvodce Alpami jim usnadní plánování dovolené. Jen s MasterCard můžete v zimě cestovat nalehko, nezatíženi starostmi o správu hotovosti a užívat si na plno volna s rodinou či přáteli. A to je k nezaplacení,“ dodává Janková.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená