FinExpert.e15.cz

Cestovní pojištění od Direct Pojišťovny ochrání nejen zdraví ale i majetek

Praha 23. listopadu 2010

Soutěž o rodinný zájezd do Alp v hodnotě 100 tisíc s cestovním pojištěním od DIRECT Pojišťovny

Cestovní pojištění, novinka v produktové nabídce DIRECT Pojišťovny, obsahuje na trhu zcela unikátní produkt Cestování bez obav. Pokud dojde v době, kdy je klient chráněn cestovním pojištěním od DIRECTu k pojistné události na jeho pojištěném majetku, uhradí DIRECT Pojišťovna za klienta škodu do výše spoluúčasti na majetkovém pojištění. V souvislosti se začátkem zimní lyžařské sezony DIRECT Pojišťovna spouští soutěž o týdenní pobyt v Alpách pro celou rodinu v hodnotě 100 tisíc korun a další hodnotné ceny. Každý soutěžící, který se zapojí do internetové hry, automaticky získá 50% slevu na cestovní pojištění.

„Cestovní pojištění DIRECT Pojišťovny lze sjednat pro případ tuzemské i zahraniční dovolené. Klienti si mohou vybrat ze tří balíčků MINI, OPTI nebo MAXI takové pojistné krytí, které nejvíce odpovídá jejich potřebám. DIRECT nabízí také široký rozsah připojištění, jako např. úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu či nadstandardní asistenční služby,“ vysvětluje Klaudia Tóthová, ředitelka marketingu DIRECT Pojišťovny.

Cestování bez obav je unikátní produkt na českém trhu. Pokud dojde v době, kdy je klient chráněn cestovním pojištěním od DIRECTu k pojistné události na jeho pojištěném majetku, uhradí DIRECT Pojišťovna za klienta škodu do výše spoluúčasti na majetkovém pojištění. Limit plnění je 5 000 nebo 10 000 Kč. Nezáleží přitom, zda má klient daný majetek pojištěn u DIRECTu či někde jinde.

Zájezd za 100 tisíc korun

Soutěž o týdenní pobyt v Alpách pro celou rodinu bude probíhat od 22. listopadu 2010 na internetových stránkách www.alpskalyzovacka.cz. Soutěžící mají možnost vyhrát týdenní (19. 2. – 26. 2. 2011) all inclusive pobyt v luxusním alpském hotelu v Rakousku pro celou rodinu v hodnotě 100 tisíc korun. Během pobytu je zajištěno například hlídání dětí českou au-pair. Výherce získává také cestovní pojištění DIRECT Pojišťovny pro celou rodinu.

Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, vyhrát mohou další ceny jako například slevu na pojištění v hodnotě 1 000 Kč, roční pojištění nemovitosti, domácnosti nebo automobilu od DIRECT Pojišťovny zdarma. Všichni soutěžící automaticky získají slevu 50 % na cestovní pojištění.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená