FinExpert.e15.cz

Cestování

Cestování něco stojí. Na FinExpertu se tak například dozvíte, jak nenaletět při koupi vysněného zájezdu. Přinášíme také aktuality z oblasti cestování od cen benzinu přes cestovní pojištění po výměnu peněz v zahraničí.

Itálie

Itálie

Apeninskému poloostrovu se říká „Italská bota“. Jestliže se chystáte za potomky antických Římanů, čtěte, abyste sami udělali těch „bot“ co nejmíň.

27.  6.  2002  |  Marek Telička

Francie

Francie

Francie nabízí víc, než je možné během několikadenního pobytu vidět. Čtěte, abyste si mohli v klidu a pohodě vychutnat všechna místa, která chcete navštívit.

13.  6.  2002  |  Marek Telička

Neplaťte za dovolenou víc než musíte!

Neplaťte za dovolenou víc než musíte!

Při cestách do zahraničí vás mohou potkat nejrůznější překvapení. Jestliže se správně rozhodnete, kdy a s kým jet, co si vzít s sebou a na co být připraveni, budou to překvapení převážně příjemná.

13.  6.  2002  |  Marek Telička

Řecko

Řecko

Nejen nádherné antické památky, ale taky lidé, exotická jídla a moře, moře a zase moře… Čtěte dál, jestliže do Řecka jedete a chcete být připraveni na vše.

30.  5.  2002  |  Marek Telička

Kudy cesta nevede

Kudy cesta nevede

Pokusili jsme se porovnat silniční a železniční dopravu z hlediska ceny, rizika, rychlosti, komfortu a dopadu na životní prostředí. Některé z těchto hledisek vám může připadat nadbytečné. Po přečtení tohoto článku možná změníte názor.

7.  3.  2002  |  Marek Telička

1...18192021222324252627

Podobná témata: Splátky, Bydlíme, Tiskové zprávy, Nájem, Raiffeisenbank, Majetkové pojištění, Moneta Money Bank, Online, Banky, Zuno, Aktuálně, Air Bank, Nové banky, Vánoce, Dovolená, Bleskovky, Česká spořitelna, Životní pojištění, Garanční fond ČKP, Zdraví

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená