FinExpert.e15.cz

ČESKÉ AEROLINIE přepraví české hokejisty na mistrovství světa do Moskvy

Speciál Českých aerolinií (ČSA) přepraví 26. dubna národní hokejový tým do Moskvy na Mistrovství světa v ledním hokeji 2007, které začne v pátek 27. dubna.

Hokejisté patří mezi velmi náročné klienty se specifickými požadavky na stravu na palubě letadel a také na přepravu rozměrných zavazadel.

„Hokejisté představují specifickou klientelu a ČSA se jim snaží vyhovět ve všech směrech a  nabídnout jim špičkové služby,“ poznamenal ředitel charterů ČSA Zdeněk Prejzek. Zvláštní požadavky mají sportovci například na přepravu zavazadel, která mnohdy obsahují velmi cenné sportovní náčiní. Hokejový tým s sebou přepravuje na utkání až tři tuny nákladu. Zvláštní požadavky mají sportovci také na palubní služby včetně jídla. Cestou na turnaj personál ČSA servíruje odlehčená jídla, naopak při zpátečním letu se hokejisté většinou těší na typicky českou kuchyni.

S českým hokejovým týmem spolupracují ČSA dlouhodobě a to prostřednictvím cestovní kanceláře Asiana. Naposledy cestoval národní hokejový tým letadly ČSA do Helsinek na utkání série Euro Hockey Tour minulý týden. Letouny ČSA přivezly také zlaté medaile z mistrovství světa v hokeji z Vídně v roce 2005 nebo stříbrné medaile z Rigy loni na jaře. „Věříme, že zlaté medaile v květnu z Moskvy přiletí také na palubách letadel ČSA,“ řekl Zdeněk Prejzek.

Kromě národního hokejového A-týmu ČSA přepravují na svých pravidelných linkách také juniorské týmy. Například na mistrovství světa hokejistů do 20 let letěl český tým v polovině prosince loňského roku do Stockholmu na pravidelné lince ČSA. V únoru ČSA přepravily hokejové juniory do 16 let, v dubnu na mistrovství světa hokejisty do 18 let do Helsinek. Začátkem ledna naopak České aerolinie přepravily české hokejové veterány na turnaj do Minsku. Kromě hokejové reprezentace patří mezi klienty ČSA také tým hokejové Sparty Praha. V lednu letěli pražští hokejisté pravidelnou linkou ČSA do Petrohradu na turnaj mistrů evropských zemí European Champions Cup.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená