FinExpert.e15.cz

ČESKÉ AEROLINIE: O novou službu Českých aerolinií balení zavazadel zdarma je velký zájem

O novou službu balení zavazadel do bezpečnostní fólie zdarma, kterou České aerolinie začaly nabízet v červnu, je velký zájem.

Možnost zabalení zavazadla do bezpečnostní fólie zdarma před odletem na pražském letišti využívá v současnosti několik tisíc cestujících Českých aerolinií týdně.

Zabalení zavazadla do bezpečnostní fólie zdarma zajišťují České aerolinie všem svým cestujícím na pravidelných linkách z pražského letiště. Cestující mohou novou službu využít u speciální přepážky služby balení zavazadel v barvách Českých aerolinií na obou terminálech pražského letiště. Novou službu mohou využít cestující s kódem OK na letence, tedy cestující Českých aerolinií, ale také cestující, kteří letí s některým z code-sharových partnerů s letenkou s kódem OK. Služba naopak není určena pro cestující charterových letů Českých aerolinií a cestující Click4Sky.com. Pracovníci na přepážce balení zavazadel jsou k dispozici denně od 5:30 do 23:00 hodin, otevírací doba přepážky tak kryje veškeré pravidelné odlety Českých aerolinií.

Službu zavedly České aerolinie na přání zákazníků. Z marketingových průzkumů vyplynulo, že zabalení zavazadla do bezpečnostní fólie zdarma je jedním z benefitů, které by cestující nejvíce uvítali. České aerolinie se sice dlouhodobě pohybují pod průměrem evropských aerolinií v počtech ztracených nebo poškozených zavazadel a patří tak k lépe hodnoceným. Přesto zavedením nové služby balení zavazadel zdarma chtějí možnost případného poškození zavazadel na velkých tranzitních letištích ještě více omezit.

Způsob zacházení se zavazadly mohou letecké společnosti ovlivnit jen výběrem kvalitních handlingových partnerů, kteří třídění a nakládání zavazadel do letadel na jednotlivých letištích zajišťují. České aerolinie věnují zavazadlům velkou pozornost a své partnery na jednotlivých letištích trvale prověřují. Pracovníci Českých aerolinií také průběžně monitorují všechny stanice v síti, identifikují možné důvody zpoždění zavazadel a snaží se co nejvíce spolupracovat s letišti, kde je významný podíl překládky zavazadel na linky Českých aerolinií.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená