FinExpert.e15.cz

ČESKÉ AEROLINIE: ČSA uzavřely smlouvu s cestovní kanceláří Exim Tours

České aerolinie (ČSA) uzavřely smlouvu s největší českou cestovní kanceláří Exim Tours na další tříleté období.

Klienty Exim Tours budou tak i nadále přepravovat letadla ČSA do oblíbených destinací jako je například kubánské Varadero, La Isla Margarita ve Venezuele, La Romana v Dominikánské republice nebo Egypt, Tunisko, Řecko a další destinace v oblasti Středozemního moře.

ČSA jsou hlavním dopravcem cestovní kanceláře Exim Tours již tři roky. Cestovní kancelář Exim Tours využívá široké spektrum letadel ČSA a to od střednětraťových letadel Boeing 737 a Airbus A321 až po dálková Airbus A310.

„Spolupráce s cestovní kanceláří Exim Tours si velice vážíme. Našim hlavním cílem je, aby se klienti této cestovní kanceláře cítili na palubách našich letadel co nejlépe, aby byli maximálně spokojeni,“ uvedl k podpisu smlouvy s Exim Tours viceprezident ČSA pro prodej Petr Řehák. V rámci letošního udělování cen Sirius pro nejlepší obchodní partnery ČSA získala cestovní kancelář Exim Tours prestižní ocenění Nejvýznamnější partner ČSA v oblasti charterové přepravy.

„K růstu cestovní kanceláře Exim Tours významně přispěla také volba našich obchodních partnerů včetně Českých aerolinií jako hlavního leteckého dopravce. Fakt, že jsme se stali největším organizátorem leteckých zájezdů, svědčí o tom, že jsme si své obchodní partnery vybrali dobře,“ řekl generální ředitel cestovní kanceláře Exim Tours Ferid Nasr.

V současnosti spolupracují České aerolinie s více než třiceti cestovními kancelářemi v České republice, Španělsku, Itálii, Řecku, Francii, Turecku a v dalších zemích. Kromě cestovních kanceláří patří ke klientům ČSA taktéž české i zahraniční sportovní kluby a renomované firmy. Z České republiky přepravují charterové lety turisty nejen z Prahy, ale také z Brna, Ostravy nebo z Pardubic. V zahraničí startují charterové spoje ČSA mimo jiné například z  Dublinu, Barcelony nebo Říma.

Za prvních pět měsíců  přepravily chartery ČSA 222 000 cestujících, což je meziroční nárůst o devět procent. Výnosy ČSA z charterové přepravy za období leden – květen meziročně vzrostly o 31%. Loni za celý rok přepravily charterové lety ČSA 796 000 cestujících. Meziročně se jejich počet zvýšil o více než 13 procent.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená