FinExpert.e15.cz

České aerolinie chtějí dětské cestující

Nový dětský věrnostní program má motivovat i zpříjemnit cestování letadly a pro jejich rodiče zůstává platný program OK Plus.

Počet dětských cestujících zvolna stoupá. V roce 2006 s národním dopravcem letělo více než 188 000 dětí, což o téměř 15 procent více než v předchozím roce. Od května proto čeká nejmenší cestovatele na palubách letadel ČSA nový zábavný program tzv. Jetsters, který má zábavnou a přitom vzdělávací formou zpříjemnit chvíle v letadle i mimo něj. V „Jetsters světě“ si děti mohou nenucenou formou rozšiřovat obzory v geografii, historii nebo se zlepšovat v cizím jazyce. Jetsters představí dětem nové kamarády, kteří je v kreslených příbězích zavedou za dobrodružstvím do různých koutů světa. Děti, které se zaregistrují v klubu Jetsters, budou postupně získávat body a postupovat na žebříčku hodností od Kadeta přes Juniora nebo Trackera, Ridera až po Jetstera. Body získají za každý proletěný let podobně jako jejich rodiče ve skutečném „dospěláckém“ věrnostním programu OK Plus.

Při každém letu dostanou členové klubu Jetsters také magazíny různé úrovně podle věku, které budou zaměřené na rozdílné oblasti světa. Vždy se jedná o nějaké cestovatelské dobrodružství například o cestu do Egypta pod pyramidy či do Španělska nebo Číny. Při získání určitého počtu bodů postoupí děti v žebříčku hodností. Vždy po dosažení vyšší hodnosti budou mít nárok na odměny. Například každé dítě po zaregistrování bude mít automaticky hodnost Kadeta a získá odznak klubu Jetsters. Junior pak obdrží letecké brýle, Tracker letecký pásek, Rider komunikátor a Jetster trénink ve výcvikovém centru Českých aerolinií včetně letu na skutečném simulátoru letounu Boeing 737, na kterém procházejí výcvikem piloti ČSA. Kromě odměn za dosažení vyšší hodnosti budou členové klubu získávat dárky při každém letu nebo například přání k narozeninám. Půjde o pozornosti v podobě plyšových hraček nebo Jetsters her. 

Magazíny i hračky jsou připraveny pro dvě věkové kategorie – pro děti od 2 do 6 let a ve věku od 6 do 15 let. Nejmenší pak obdrží tzv. baby kit – balíček pro miminko či batole s jednorázovými plenami, chrastítkem či jinou hračkou.

Logo nového dětského programu

Klepněte pro větší obrázek

Další článek


 

celkem 2 komentáře

Nejnovější komentáře

Deti
Petr
16. 5. 2007, 08:18
CSA pro deti
Ros
14. 5. 2007, 17:32

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená