FinExpert.e15.cz

ČESKÉ AEROLINIE: České aerolinie obhájily pozici nejlepší letecké společnosti v regionu v rámci žebříčku The World Airline Awards

České aerolinie získaly prestižní ocenění „Nejlepší letecká společnost ve střední Evropě“, které každoročně uděluje na základě hlasování milionů cestujících z celého světa nezávislá britská organizace Skytrax v rámci žebříčku The World Airline Awards.

České aerolinie tak obhájily pozici nejlépe hodnoceného dopravce v regionu.

Kromě celkového vítězství v regionu střední Evropy byly oceněny také posádky Českých aerolinií. Vyhrály titul „Nejlepší palubní servis“ v regionu střední Evropy. V celoevropském žebříčku pak palubní průvodčí Českých aerolinií obsadili druhé místo. Získané ocenění svědčí o kvalitě služeb, které České aerolinie nabízejí, především pak oprofesionalitě personálu letecké společnosti.

Žebříček The World Airline Awards je sestavován každoročně na základě hlasování cestujících z celého světa. Letošního hodnocení se v uplynulých deseti měsících účastnilo více než 15 milionů cestujících.

„Umístění v žebříčku The World Airline Awards si velice vážíme, protože jde o ocenění udělované na základě hlasování milionů cestujících z celého světa. Fakt, že si České aerolinie udržely pozici leadera v regionu i v době, kdy nákladová krize zasáhla celé odvětví letecké dopravy, svědčí o tom, že na kvalitu služeb a produkt Českých aerolinií nemá současná situace negativní vliv,“ řekl k ocenění prezident Českých aerolinií Radomír Lašák.

Kromě vysoké profesionality posádek Českých aerolinií ocenili cestující především kvalitní nabídku služeb na palubě včetně cateringu, nabídky denního tisku, na nových letadlech také vybavenost zábavním systémem, ale i samotné pohodlí na palubách. Dobré hodnocení obdržely také služby, které České aerolinie nabízejí na letištích, jako je odbavení cestujících business i ekonomické třídy nebo vybavení letištních salonků.

Titul od nezávislé organizace Skytrax není jediným oceněním, které České aerolinie v poslední době získaly. Společnost již pátým rokem po sobě obhájila prvenství v soutěži o titul: „Nejlepší letecká společnost se sídlem ve střední a východní Evropě“, které každoročně uděluje mezinárodní letecká organizace Official Airline Guide (OAG) na základě hlasování odborné veřejnosti. Začátkem letošního roku České aerolinie také již poosmé získaly titul „Nejlepší letecká společnost“ v rámci udílení cen TTG Travel Awards 2008 odborného časopisu TTG Czech.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená