FinExpert.e15.cz

ČESKÁ SPOŘITELNA: Zaměstnanci Finanční skupiny ČS dostanou dva dny volna na charitu

Od 1. ledna 2007 mohou zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny strávit až dva pracovní dny za kalendářní rok účastí na některém charitativním projektu realizovaném Českou spořitelnou nebo Nadací České spořitelny. Jde např. o projekty ve spolupráci s občanským sdružením Život 90, Nadací Partnerství nebo Nadací VIA.  Tato akce je součástí strategického programu Banka první volby, prostřednictvím kterého Česká spořitelna podniká přes 60 aktivit, jenž dále upevní její pozici lídra trhu v oblasti drobného bankovnictví a finančních trhů a posílí význam v oblasti služeb firemní klientele.

Zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny se již v minulosti zapojili do charitativních aktivit  – např. v srpnu loňského roku umožnila Nadace České spořitelny zaměstnancům zapojit se do projektu „Život rozkvétá ve Tvých rukou“, ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a letos v zimě zaměstnance motivovala k aktivní účasti a pomoci v rámci Tříkrálové sbírky, kterou organizuje dlouholetý partner Nadace CS, Sdružení Česká katolická charita.

„Naši zaměstnanci v předchozích projektech dokázali, že si plně uvědomují svou odpovědnost vůči společnosti, která jejich pomoc tolik potřebuje. Česká spořitelna připravuje i další podobné inovativní aktivity. I do budoucna plánujeme být bankou, která přináší nové trendy, a to nejen v oblasti donátorství či společenské zodpovědnosti“, řekla Jarmila Plachá, ředitelka odboru korporátního marketingu a sponzoringu České spořitelny a zároveň Předsedkyně Správní rady Nadace České spořitelny.

Finanční skupina České spořitelny patří již tradičně mezi největší donátory a podporovatele jak v oblasti sponzoringu, tak charity a společensky prospěšných projektů. Česká spořitelna a její nadace podpořily obecně prospěšné projekty v minulém roce částkou 51 mil. Kč, díky této částce se České spořitelně podařilo obhájit čtvrté místo v žebříčku vyhlašovaným každoročně občanským sdružením Fórum dárců v anketě Top Firemní Filantrop.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená