FinExpert.e15.cz

Česká spořitelna odmění řádně splácející klienty snížením úrokové sazby o 1 % ročně

Praha, 20. září 2013

Česká spořitelna přichází s podzimní marketingovou akcí, která klientům přináší hned několik zvýhodnění. Klienty, kteří si u České spořitelny od 23. září do 31. prosince 2013 sjednají jakoukoliv půjčku, odmění banka za každý rok řádného splácení snížením úrokové sazby o 1 %. Pokud si klient zvolí půjčku např. na sedm let, může mu Česká spořitelna v průběhu splácení snížit úrok až o 6 %. Další zvýhodnění (bez časového omezení) pak přináší speciální balíček služeb (odklad, snížení, zvýšení a změna splátky), který se týká nejen nových půjček, ale i konsolidací. Do konce roku navíc stále platí poplatkové prázdniny u úvěrů, kdy si klienti mohou sjednat nový hotovostní a spotřebitelský úvěr nebo hypotéku bez poplatku za správu úvěru.

„Vedle odměny řádně splácejících klientů přicházíme i s dalším zatraktivněním našich půjček a klientům nabídneme flexibilitu splácení, která je na českém trhu skutečně unikátní. Díky novému balíčku mají klienti možnost si u našich půjček zdarma až dvakrát ročně odložit splátku nebo ji snížit či zvýšit až o 50 %. Zdarma si také mohou měnit datum splátky, a to i opakovaně,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů České spořitelny.

Akční nabídka je platná od 23. září do 31. prosince 2013. Odměna v podobě snížení úrokové sazby se pak týká pouze hotovostních úvěrů. Snížení úrokové sazby o 1 % nastane vždy po řádném uhrazení dvanácti měsíčních splátek, přičemž za řádné uhrazení splátky je považováno včasné připsání na úvěrový účet podle data uvedeného ve smlouvě. Snižováním úrokové sazby za řádné splácení zůstává zachována výše měsíční splátky a zkracuje se splatnost půjčky. Snižování úrokové sazby končí minimální úrokovou sazbou 6,9 % p.a., pokud si tedy klient vezme půjčku již s touto sazbou, není možné úrok dále snižovat. Balíček služeb je bez časového omezení a zdarma pro všechny nové hotovostní a spotřebitelské úvěry i konsolidace. Klient může z balíčku využít také možnost vrátit půjčku do šedesáti dnů po podpisu smlouvy a vyčerpání prostředků, a to bez sankcí. Navíc obdrží zdarma veškerá potvrzení k půjčce a také přehled nejdůležitějších informací a rad k půjčce.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená