FinExpert.e15.cz

ČESKÁ SPOŘITELNA: Developer centra nabízejí specializované poradenství investorům a developerům

Česká spořitelna otvírá nová specializovaná pracoviště, tzv. Developer centra, která investorům a developerům nabízejí komplexní servis při projektovém financování rezidenční i nerezidenční výstavby na prodej a dlouhodobý pronájem. Spolupráce s Developer centry klientům přináší maximální komfort a významné zjednodušení a urychlení projektového financování. Česká spořitelna, která je leaderem na trhu projektového financování, otevřela od listopadu loňského roku již devět Developer center ve všech regionech ČR.

„Hlavním důvodem pro vznik Developer center bylo přiblížit služby specialistů pro projektové financování regionálním developerům a investorům a zkvalitnit tak naše služby v oblasti financování nemovitostí“, uvedl Štěpán Hampl, ředitel odboru Developer center České spořitelny. „Česká spořitelna je tak jediná banka na českém trhu, která klientům nabízí samostatná specializovaná centra tohoto typu“, dodal Hampl.

V průběhu celého projektu zajišťuje komplexní podporu specializovaný poradce, který ve velké míře vychází ze svých znalostí místního trhu s nemovitostmi. Česká spořitelna se také podílí na společné prezentaci projektu, jako je např. návrh internetové nabídky a propagačních materiálů. Průběh projektu velmi urychlí spolupráce České spořitelny s developerem nebo investorem při přípravě některých smluvních dokumentů (smlouvě o dílo, kupní smlouvě) a při sjednání produktů zajišťujících platby kupujících (akreditivu, vázaného účtu apod.). Zjednodušení zajistí i součinnost s dceřinými společnostmi České spořitelny jako je Realitní společnost České spořitelny (realitní služby), Consulting České spořitelny (podnikatelský plán, studie proveditelnosti, monitoring výstavby) či RAVEN EU Advisory (čerpání zdrojů z fondů EU), ale také s regionálními smluvními znalci (ocenění nemovitosti).

Klientům je k dispozici přes třicet odborných poradců ve dvou Developer centrech v Praze, v Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Pardubicích, Brně, Olomouci a Ostravě. Od 21. února 2008 získají klienti informace také na internetových stránkách Developer center České spořitelny: www.developercentrum.cz.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená