FinExpert.e15.cz

Česká bankovní asociace přivítala nového člena Zuno Bank

Praha, 14. 5. 2013

Od května 2013 se Zuno Bank AG, člen skupiny Raiffeisen Bank International, připojila ke 37 bankám a stala se platným členem České bankovní asociace.

„Vítáme nového člena, který projevil zájem aktivně se podílet na práci naší asociace a na pokračování její více než dvacetileté historie. Těší nás rozhdodnutí Zuno Bank AG stát se součástí ČBA. Bereme to jako odměnu za dobrou a intenzivní práci pro bankovní sektor tuzemského i evropského trhu,“ řekl k přijetí nového člena Pavel Štěpánek, výkonný ředitel České bankovní asociace, a dodal: „Česká bankovní asociace sdružuje velkou většinu bank, které mají zastoupení v České republice. To je důkazem serióznosti a odbornosti, kterou ČBA představuje.“

„Jsme rádi, že se nám za poměrně krátkou dobu od července 2011, kdy jsme vstoupili na český trh, podařilo úspěšně zařadit mezi důvěryhodné bankovní instituce v České republice,“ říká Lukáš Tomis, PR Manager pro Česko a Slovensko. „Přestože jsme zpočátku fungovali jako svěží online banka se základní produktovou nabídkou, podařilo se nám ji v průběhu následujících měsíců rozšířit natolik, že se Zuno stalo pro klienty atraktivní i jako banka první volby. Náš vstup do České bankovní asociace vnímáme jako další významný krok ke zvýšení kvality našich služeb a produktů v letech následujících.“

Doposud online banka Zuno získala v  České republice a na Slovensku více než 170 000 klientů, a to zejména prostřednictvím kvalitní nabídky běžných a spořicích účtů, online půjček, bezkontaktních kreditních karet nebo refinancovacích a konsolidačních produktů. Veškerá nabídka finančních řešení je spojena s nízkými nebo dokonce nulovými poplatky. Vedle toho Zuno nabízí online a mobilní bankovnictví, které je pohodlné a intuitivní, přičemž mobilní aplikace pro operační systémy iOS a Android Zuno Mobile Banking zaznamenala již 40 000 stažení a několik ocenění v soutěžích.
Vedle toho online banka Zuno zaznamenala v minulém roce další výrazné úspěchy jako například druhé místo v soutěži Nejlepší banka v kategorii Klientsky nejpřívětivější banka nebo několik cen v prestižní soutěži finančních produktů Zlatá koruna.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená