FinExpert.e15.cz

Celý svět na dosah díky samoobslužným kioskům DHL

(Inzerce) DHL Express ČR spustila letos v květnu dlouho připravovanou spolupráci s Shell CR a.s. na provozování Servicepointů DHL na jejích čerpacích stanicích.

Na více než 30 provozovnách Shell po celé České republice byly nainstalovány samoobslužné kiosky pro odesílání zásilek do celého světa. Služby DHL jsou díky tomu dostupnější pro současné klienty i širokou veřejnost, a to jak místně, tak i cenově. Všichni ti, kteří byli doposud přesvědčeni, že je pro ně expresní přeprava DHL přílišným luxusem, mohou nyní vyzkoušet rychlé, bezpečné a spolehlivé přepravní služby za zvýhodněnou cenu. Prémiová kvalita DHL je tak dostupná opravdu všem. Mějte celý svět na dosah i Vy!

Klepněte pro větší obrázek

Na vybraných čerpacích stanicích tak mohou klienti využít cenově zvýhodněnou službu DHL Express Easy bez nutnosti zakládání zákaznického účtu. Pro zákazníky je zdarma k dispozici obalový materiál DHL v deseti velikostech od obálky až po balíky s nosností 25 kg. Zásilky jsou doručovány po Evropě do jednoho dne od podání, mimo Evropu pak nejčastěji do 2 – 3 dnů. Oproti standardnímu ceníku služeb DHL Express získá klient až 40% slevu, přičemž výsledná cena je stanovena pouze na základě velikosti zvoleného obalu a místě doručení. Zcela výjimečně tak hmotnost zásilky neovlivní cenu přepravy. To vše při zachování vysoké kvality poskytovaných služeb, která je u DHL samozřejmostí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Do projektu byly vybrány čerpací stanice Shell, které jsou umístěny v centrech velkých měst a na frekventovaných dopravních tepnách tak, aby byla služba dostupná pro co možná největší počet klientů.

Čerpací stanici nabízející odesílání zásilek poznáte již z dálky podle vlajky DHL, samolepky na dveřích a před prodejnou je pak umístěn stojan se složenými krabicemi pro snadnou orientaci klientů. Ostatní informace jsou klientům dostupné přímo na kiosku, u obsluhy čerpacích stanic, nebo v letácích na prodejně. Pro tento prodejní kanál byl vytvořen i samostatný web http://www.dhlservicepoint.cz, kde jsou klienti průběžně informováni i o právě probíhajících speciálních akcích, které pro klienty samoobslužných kiosků DHL pravidelně připravuje.

V České republice je objednání mezinárodní expresní přepravy prostřednictvím samoobslužných kiosků úplnou novinkou a my v DHL věříme, že si najde své příznivce. Je to nejjednodušší způsob, jak si vyzkoušet služby DHL prvotřídní kvality a zjistit, proč jsme světovou jedničkou na trhu mezinárodních expresních přepravních služeb.

Tak poznejte výhody expresního doručování na vlastní kůži i Vy!

Klepněte pro větší obrázek
Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená