FinExpert.e15.cz

CAC POJIŠŤOVACÍ MAKLÉŘSKÁ zvyšuje objem zprostředkovaného pojistného

CAC pojišťovací makléřská, 100% dceřiná společnost CAC LEASING a jeho pojišťovací makléř, posiluje svoji pozici na českém pojistném trhu. Objemem zprostředkovaného pojistného ve výši 1,462 mld.  Kč za rok 2005 patří do trojice největších pojišťovacích zprostředkovatelů na českém trhu. Za prvních 6 měsíců letošního roku uzavřela CAC pojišťovací makléřská nové pojistné smlouvy v hodnotě  téměř  729 mil.  Kč a v meziročním srovnání tak dosáhla zvýšení objemu zprostředkovaného pojistného o zhruba 5 %. 

Největší podíl pojistného, více než jednu polovinu (přes 390 mil. Kč), tvoří  havarijní pojištění, následuje  povinné ručení, u kterého za prvních šest měsíců letošního roku došlo ke zvýšení objemu pojistného o 12 % na více než 205,5 mil. Kč. Klienti stále častěji k havarijnímu pojištění nebo k povinnému ručení požadují další doplňková pojištění, jako například úrazové pojištění přepravovaných osob, pojištění zavazadel, čelního skla nebo rozšíření asistenčních služeb.

V roce 2005 CAC pojišťovací makléřská významně navýšila čistý zisk společnosti, který oproti předchozímu roku vzrostl o 135 % na 104,8 mil.  Kč. „Navýšení zisku společnosti napomohlo především zlepšení efektivity a snížení nákladů díky sloučení Allrisk-CAC pojišťovací makléřská a Allrisk česká pojišťovací spol. s r.o.,“ komentuje finanční výsledky společnosti Přemysl Kvasnička, jednatel CAC pojišťovací makléřská.

CAC pojišťovací makléřská samozřejmě poskytuje v době trvání leasingové smlouvy servis klientům CAC LEASING. V případě vzniku škody na vozidle  může nabídnout řešení od jejího vzniku až do úplného vyřízení s pojišťovnou včetně uvolnění vinkulace pojistného plnění, které je zpravidla vyřízeno během jednoho dne. „Pokud dojde k dopravní nehodě, doporučujeme klientům vždy volat policii i když škoda nedosahuje výše 50.000 Kč. Hlavním důvodem je zdokumentování škody na místě a zabránění případným sporům o výši náhrady škody,“ říká Přemysl Kvasnička.

Podíl jednotlivých typů pojištění na celkové výši zprostředkovaného pojistného k 30.červnu 2006


Klepněte pro větší obrázekCAC pojišťovací makléřská je stoprocentní dceřinou společností CAC LEASING                    a zprostředkovává uzavření pojištění k předmětům, k jejichž pořízení  klienti využijí leasing nebo jiný typ financování. S rozšířením nabídky CAC LEASING o leasing nemovitostí, poskytuje CAC pojišťovací makléřská rovněž pojištění nemovitostí. Klientům CAC LEASING nabízí výhodnější pojistné sazby než jsou obvyklé ceny individuálních pojistek na trhu. Po ukončení financování mohou klienti uzavřít novou pojistnou smlouvu a snížit si tak náklady na pojištění o věrnostní slevu. CAC pojišťovací makléřská spolupracuje s největšími pojistiteli na českém trhu, jako jsou Allianz pojišťovna, Česká pojišťovna, Generali pojišťovna, Kooperativa pojišťovna nebo UNIQA pojišťovna.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená