FinExpert.e15.cz

BRITISH AIRWAYS: Ocenění Nejlepší letecká společnost roku

British Airways byla zároveň oceněna jako Nejlepší evropsko-asijsko-australskoasijská letecká společnost.

Letecká společnost British Airways získala ocenění Nejlepší letecká společnost roku. Prestižní ocenění každoročně uděluje uznávaná mezinárodní asociace Official Airline Guide (OAG) na základě veřejného hlasování pravidelných cestujících. British Airways získala ocenění již popáté v pětadvacetileté historii soutěže a kromě toho se stala nositelem ještě dalších tří titulů: Nejlepší evropsko-asijsko-australskoasijská letecká společnost, Nejlepší transatlantická společnost a Nejlepší letecká společnost západní Evropy.

Ocenění převzal Willie Walsh, CEO British Airways, na gala večeru v Londýně. British Airways byla nominována i v dalších kategoriích, a to v kategorii nejlepší business třída, nejlepší první třída a nejhospodárnější letecká společnost.

Anna Ingham-Grant, Commercial Manager pro Českou republiku, při této příležitosti uvedla: „Cena nás potěšila především proto, že jsme ji získalo od těch, kterých si vážíme nejvíce - tedy od našich cestujících, kteří pravidelně létají. Významné je pro nás také další ocenění, a to Nejlepší evropsko-asijsko-australská letecká společnost.“

Alan  Glass, výkonný ředitel OAG,  dodal: „Společnost British Airways představuje kvalitu v každé kategorii, ve které byla nominována. Hlasující často využívají služeb leteckých dopravců a mají naprosto jasno v tom, jak mají tyto služby vypadat. Tato náročná skupina si podle výsledků soutěže cení toho, co jim British Airways nabízí. British Airways je důstojný reprezentant OAG ocenění nejlepší letecké společnosti roku.“

Pro společnost British Airways to není první prestižní ocenění, titul Nejlepší letecká společnost získala i v loňském roce. Ocenění udělovala společnost SKYTRAX Research, přední nezávislá výzkumná agentura specializovaná na oblast leteckého odvětví. Celkový počet cestujících, které SKYTRAX oslovila, činil 13 611 244 klientů 93 národností. Počet  hlasovacích lístků, kterými cestující okomentovali služby britského dopravce, byl vůbec největší ve srovnání s počty kuponů, které došly ve prospěch dalších devíti nejlepších společností.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená