FinExpert.e15.cz

BRITISH AIRWAYS: Dětští cestující spolupracují na vytváření služeb

British Airways informovala, že uspořádala první jednání „Dětské rady“. V britském sídle společnosti se sešel dvanáctičlenný výbor.

Evropské státy byly zastoupeny pěti dětmi z Velké Británie, po jednom zástupci mělo Řecko a Rumunsko. Mimo evropské státy měly vždy jednoho zástupce, a to z Hongkongu, Mexika, Jižní Afriky, Nairobi a Ugandy.  Členové nově vytvořené „Dětské rady“ se podílejí na rozvoji služeb pro všechny cestující.

Během svého prvního jednání se děti setkaly s kapitánem letadla, diskutovaly se zaměstnanci British Airways a říkaly, co bych chtěly dělat během letu, vyzkoušely si demonstraci bezpečnostních prostředků na palubě určenou cestujícím a také si vyzkoušely servírování jídla v letadle.

Častou zmiňovanou oblastí služeb mezi vybranými dětmi bylo využívání nových technologií na palubě letadel. Děti navrhovaly využít interaktivní webové kamery v kokpitu pilota, využití MP3 na palubě pro rozptýlení cestujících a také živé přenosy fotbalových zápasů na palubě. Děti by také přivítaly pokud by měl k dispozici neomezené množství čokolády během letu.

V letištních halách děti ocení když jim zpříjemní čekání jak ve frontách, tak i před odletem nejrůznější klaunové či magické show.

Molly Collett, dvanáctiletá zástupkyně Velké Británie, řekla: „Je to úžasné, když se nás BA ptá na to, co bychom rády jedly během letu.“

Dětská rada British Airways (The British Airways Kids´Council) má dvanáct členů. Členy Dětské rady BA mohou být děti ve věku osm až čtrnáct let, které letěly se společností British Airways v posledních osmnácti měsících. Děti, které měly zájem se stát členy této rady, musely napsat krátký text (délka textu 200 slov) v angličtině o tom, proč by se zrovna ony měly stát členy tohoto poradního orgánu. Členy vybíral tým odborníků na marketing a budování značky společnosti British Airways. Dětská rada British Airways se bude scházet dvakrát za rok přímo v centrále společnosti.

Rogrigo Hernandez Ponce, dvanáctiletý zástupce Mexika, do svého dopisu napsal: „Miluji cestování, mám rád všechny zábavné programy na palubě a strašně se vždy těším na to, když mohu promluvit s posádkou. Jsou to pro mě hrdinové.“ Tifffany Hall, head of marketing and distribution (vedoucí oddělení marketingu a distribuce) Biritsh Airways řekla: „Tím, že jsme vytvořili Dětskou radu se můžeme strašně moc učit  o pohledu mladých cestujících na naše služby a na naši společnost – říkají nám  co mají ráyi a co by chtěly změnit. Počítáme s tím, že zavedeme on-line dětské fórum ještě během letošního roku na našich webových stránkách ba.com. Sem pozveme k diskuzi o našich službách všechny dětské pasažéry.“

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená