FinExpert.e15.cz

BAWAG BANK: Martin Kryl se stal členem představenstva BAWAG Bank CZ a.s.

JUDr. Martin Kryl jmenován novým členem představenstva.

Pan JUDr. Martin Kryl byl jmenován novým členem představenstva, a to s platností od 21.ledna 2008. Bude odpovědný za divizi Osobního bankovnictví, která zahrnuje jak privátní, tak i retailové bankovnictví. Pan Kryl nahradí paní Ursulu Seifert, která odchází do důchodu.

Pan Martin Kryl přichází do BAWAG Bank z OTP Banka Slovensko, a.s., kde zastával funkci člena představenstva a zástupce generálního ředitele. Bankovní zkušenosti sbíral od začátku
devadesátých let v Živnostenské bance. Jako člen představenstva byl zde mj. odpovědný za segment retailového bankovnictví a privátního bankovnictví (Private Banking). V letech 2005-2006 vedl český tým konzultantů společnosti Delloite zaměřený na sektor finančních služeb. JUDr. Martin Kryl působil na Burze cenných papírů Praha jako první předseda její dozorčí rady a později jako předseda dozorčí rady UNIVYC. Od r. 1993 je rozhodcem Burzovního rozhodčího soudu při Burze cenných papírů Praha. Během své kariéry absolvoval řadu odborných stáží a kurzů z oblasti bankovnictví, kapitálových trhů a marketingu v USA, Velké Británii, Německu a Itálii. Jeho přednášková a publikační činnost zahrnuje oblast českého kapitálového trhu, právní úpravy trhu s cennými papíry, správy majetku a privátního bankovnictví, marketingu bankovních služeb a oblast elektronického bankovnictví.

„Mým hlavním úkolem v BAWAG Bank je pokračovat v rozšiřování naší distribuční a prodejní sítě. Těší mne, že mám k dispozici výborný tým manažerů i zkušených osobních bankéřů ve všech pobočkách. Společně se též zaměříme na vývoj nových atraktivních produktů pro segment osobního bankovnictví, a to jak v oblasti úvěrových, tak i depozitních a investičních obchodů. Mým cílem je, aby BAWAG Bank byla klienty vnímána jako banka s vynikajícím osobním přístupem, s prvotřídními produkty a službami“, řekl pan Martin Kryl.

Pan Markus Hermann, předseda představenstva dodává: „Příchodem Martina Kryla se nášmanažerský tým rozšířil o zkušeného bankovního odborníka. Je to pro nás další důležitý krok
v budování vysoce kvalitní banky na českém trhu..“

Klepněte pro větší obrázek

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená