FinExpert.e15.cz

Banky a věrnostní programy: Nabízí slevy či vrácení peněz

Připravili jsme přehled programů včetně výhod, které nabízí.
Banky a věrnostní programy: Nabízí slevy či vrácení peněz

Prakticky každá banka nějaký svůj věrnostní program prostřednictvím platebních, resp. kreditních karet. Připravili jsme pro vás přehled jednotlivých programů včetně výhod, které nabízí.

Citibank

Citibank svým klientům připravila program Citi Club. Tento program nabízí 25 % slevu držitelům všech Citi karet u různých obchodníků v ČR. Citi Club má přes 400 obchodních partnerů. „Partneři programu se od počátku rekrutují primárně z oblasti maloobchodu, gastronomie a cestování,“ říká Andrea Klímová, marketingová manažerka Citibank, a dodává: „V letošním roce je naším cílem rozšířit nabídku o slevy v segmentu volnočasových aktivit, mezi kterými naši klienti naleznou například vstupenky do divadel či zvýhodněná členství ve fitness centrech.“  

GE Money Bank

Věrnostní program GE Money Bank bene+ je spojený s platebními kartami. Je to největší věrnostní program tohoto druhu v ČR. Nedávno jsme v programu představili dvě novinky - akční slevy a samostatnou aplikaci bene+ pro mobilní telefony, říká Pavel Zúbek, tiskový mluvčí banky. Mobilní aplikace má mimo jiné tu výhodu, že díky ní pomocí GPS v telefonu během chvilky naleznete nejbližší partnery programu bene+. Můžete si také okamžitě stáhnout slevový kupon. Tento program má v Čechách více než 170 partnerů. Při platbě kartou u nich získáte zpět peníze až do výše 30 % z ceny nákupu.

UniCredit Bank

I tato banka rozšiřuje klub partnerů, u kterých mohou její klienti získat slevu. Pokud vlastníte platební kartu UniCredit Bank, upozorníte na to před platbou za nákup, bude vám odečtena sleva. Službu poskytuje banka zdarma a bez registrace. Stačí si jen pohlídat partnery, se kterými UniCredit Bank spolupracuje. Slevy mohou dosahovat až výše 60 %. „Partnerů je aktuálně téměř šest desítek, slevy našim klientům poskytují prodejci aut, nábytku, oblečení, květin, šperků, cestovní kanceláře, taxislužby, půjčovny vozidel, restaurace, kadeřnictví, divadla a mnozí další,“ prozradil Petr Plocek, tiskový mluvčí UniCredit Bank.

Oberbank

Oberbank nabízí svým klientům Club Rewards. Jde o systém odměn, který je spojený s kartou Diners Club White Oberbank. Odměny si můžete vybrat za body sesbírané z transakcí uskutečněných platbou prostřednictvím této karty.

Raiffeisenbank

„Všichni majitelé našich kreditních karet Style a De Luxe získají z každé platby v obchodech zpět 2 %. Tuto částku klient nemusí měnit na žádné body či ceny, je mu přímo připsána na jeho karetní účet - např. když zaplatí celkem kartou za měsíc 10 000 Kč, jeho splátka bude pouze 9 800 Kč. Měsíčně mohou získat zpět max. 1000 korun. Kartu klienti získají zdarma v rámci eKonta Komplet,“ říká Tomáš Kofroň, tiskový mluvčí Raiffeisenbank.

Další možností jak získat bonusy je program Sphere Card. S tímto programem získají klienti slevy až 50 % a to v 9000 obchodech v ČR i na Slovensku. 

Zuno Bank

I Zuno má svůj program, ve kterém naděluje slevy. Je jím Elit program pro majitele platinové kreditky. Slevy můžete uplatnit v obchodech, restauracích nebo hotelech. Kompletní seznam naleznete na www.eliteprogram.cz.

ČSOB

ČSOB nabízí Program ČSOB výhod v rámci Kreditní karty World. „Tento věrnostní program klientům vrátí nejen 1 % z každého nákupu (měsíčně až 1 000 Kč), ale také klientům vrátí poplatek při aktivním používání karty (měsíčně 50 Kč). Navíc každý držitel KK World může využít členství v Elite programu a využít tak širokou škálu benefitů v podobě slev, asistenčních služeb nebo vstupu do letištního salonku v Praze a ve Vídni zdarma,“ dodává tisková mluvčí banky, Pavla Hávová. 

Era

Pokud klienti Ery použijí platební kartu nebo kreditku od Ery, při platbě u čerpacích stanic Čepro EuroOil, získají slevu na nákup pohonných hmot 0,40 Kč/l.

Česká spořitelna

Česká spořitelna v říjnu spustila program iBodů. V jeho rámci je zapojeno 36 partnerů. Klienti získávají body za využívání finančních služeb. Nasbírané body je poté možné vyměnit za odměny z katalogu (www.ibod.cz). Česká spořitelna má také ve své nabídce program Partner. Ten je určen majitelům platebních karet České spořitelny. „Jeho princip je jednoduchý. Stačí, aby klient zaregistroval svou platební kartu od České spořitelny na internetových stránkách www.csas.cz/programpartner, platil u obchodníků programu a my mu následně připíšeme na jeho účet určité procento z nákupu. Registrace do programu Partner je zdarma,“ říká za tiskové centrum Tereza Fořtová.

Air Bank

Tato banka nenabízí přímo věrnostní program k platebním kartám, klienti však získávají za platby kartou bonusový úrok na běžném účtu. Jestliže za měsíc zaplatíte pětkrát kartou, odmění vás za to Air bank po celý následující měsíc i na běžném účtu úrokem v aktuální výši 1,3 %. Běžný účet úročí banka do zůstatku 100 000 korun.

Komerční banka

Komerční banka nabízí věrnostní program u tří svých karet. První je Lady karta. Její součástí je například pojištění kabelky, pojištění storna vstupenek, výhody MasterCard® ELITE programu, slevy v síti partnerských obchodů, a mnoho dalších. Další kartou je A karta. S ní můžete využívat slevy na 10 000 obchodních míst. Jednou z výhod je asistenční služba Home assistance, pojištění nákupu, pojištění doručení internetového nákupu, odměna ve výši 1 % z každé platby kartou u obchodníka na Váš účet penzijního spoření (III. pilíř) u KB Penzijní společnosti, atd. Třetí kartou je karta Dynamic pro podnikatele. U této karty můžete využívat úsporu 2,2 % na pohonné hmoty u stanic Benzina. Karta také disponuje inteligentním čipem pro rychlé, bezpečné, PINem ověřené transakce. A další. 

Equa bank

Equa bank má pro své klienty bonusový program s názvem Carte, a jeho prostřednictvím mohou získat slevu 5 % až 30 % přímo v obchodě. Můžete si vybrat u více než 3500 kamenných a internetových obchodníků v ČR a v SR. Program je zdarma pro vlastníky všech platebních karet, které Equa bank vydává.

Další článek


 

celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Blbost, bonusy vypisují jen pro nové zákazníky, na t...
Roman
13. 3. 2014, 10:34

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená