FinExpert.e15.cz

AXA: Společnost SIKO KOUPELNY je novým partnerem AXA Clubu

Novým partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu, se stala společnost SIKO KOUPELNY.

Při platbě AXA kartou s úvěrovým limitem ve vybraných prodejnách SIKO získá zákazník 4 % z ceny nákupu zpět na svůj účet penzijního připojištění. Díky platbám AXA kartou ušetřili členové AXA Clubu již více než 5 milionů korun.

„Výběrem partnerů AXA Clubu chceme pokrýt co nejširší spektrum zboží a služeb, aby naši klienti mohli při nakupování s AXA kartou spořit na důchod co nejvíce. Doposud již takto uspořili částku přesahující 5 milionů korun. Investice do vybavení koupelny je dnes častým výdajem rodinného rozpočtu, a proto jsme partnerskou síť rozšířili o vybrané prodejny SIKO,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA.

Společnost SIKO KOUPELNY vznikla v roce 1991 a dnes je jedničkou na českém trhu. Působí na 30 místech České republiky, zaměstnává více než 470 zaměstnanců a její roční obrat přesahuje 2 miliardy korun. Úrovní vystavení sortimentu a odborností prodejního personálu poskytuje zákazníkům nejlepší přehled o aktuálních koupelnových trendech. Celkem vede SIKO skladem více než 20 tisíc položek a v nabídce je zastoupeno zboží všech cenových kategorií.

„Snažíme se zákazníkům vždy nabídnout něco navíc. Věřím, že členové AXA Clubu využijí možnosti spořit na důchod při nákupech v našich prodejnách a že se na vlastní oči přesvědčí, že u nás si vybere opravdu každý,“ říká Jan Voldán, marketingový ředitel společnosti SIKO KOUPELNY.

Do AXA Clubu jsou zapojeny tyto pobočky SIKO: Brno – Židenice, Brno – Avion, Čimelice, Humpolec, Kralice, Průhonice, Olomouc, Opatovice, Praha – Černý Most, Tábor, Trutnov, Zlín.

AXA Club je věrnostní program pro klienty AXA penzijního fondu. Členové AXA Clubu mohou díky platební kartě AXA spořit na důchod při každém nákupu. Z každé bezhotovostní transakce provedené AXA kartou s úvěrovým limitem je jim na účet penzijního připojištění připsáno 1 %, při platbách u partnerů jsou tyto bonusy ještě vyšší. Další výhodou AXA Clubu jsou asistenční služby v domácnosti v hodnotě až 49 tisíc korun ročně. Zahrnují například otevření zabouchnutých dveří či odstranění příčiny havárie prověřeným řemeslníkem.

Pro své nové členy přichystal AXA Club speciální nabídku. Každý, kdo si o AXA kartu zažádá do konce letošního roku a aktivuje ji do 31. ledna 2009, získá během prvních tří měsíců 5 % z každé bezhotovostní transakce navíc.

O členství v AXA Clubu lze zažádat na pobočkách AXA, nebo si lze prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách www.axa.cz sjednat schůzku s finančním poradcem.

Slevy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem

Benzina

50 haléřů za každý načerpaný litr + 1 % z ceny nákupu

Bontonland

6 % z každého nákupu

Datart

4 % z každého nákupu

EXIM TOURS

5 % ze základní ceny last minute

9 % ze základní katalogové ceny

Kanzelsberger

8 % z každého nákupu

Plus

4 % z každého nákupu

Schlecker

4 % z každého nákupu

SIKO KOUPELNY

4 % z každého nákupu

Další článekcelkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

Super karta
Standa
21. 4. 2009, 01:23

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená